Представництво інтересів публічних діячів (РЕР)

Робота з приватними клієнтами завжди вимагає особливого підходу, конфіденційності та порядності. Приватний клієнт, звертаючись до юриста, розкриває глибоко особисті, таємні проблеми, тому він повинен бути впевненим у професіоналізмі і надійності юристів. Команда ВігоЛекс добре це розуміє і готова стати не тільки надійним партнером у світі юриспруденції, а й психологом, який вислухає і дасть пораду, як краще діяти в конкретній ситуації.

РЕР (politically exposed person) – публічні діячі, тобто фізичні особи, які виконують або виконували публічні функції у державі, до яких висуваються особливі вимоги фінансового контролю. До публічних діячів традиційно відносять чиновників вищої ланки

Експерти команди ВігоЛекс мають унікальний досвід роботи з найбільш вимогливою ​​категорією приватних клієнтів  з публічними діячами, так званими PEP. Ми усвідомлюємо високі запити таких клієнтів, а також труднощі, з якими вони можуть зіткнутися під час проходження обов’язкових комплаєнсів, відкриття банківських рахунків, а також реєстрації за кордоном компаній, у яких вони особисто виступають засновниками або кінцевими бенефіціарами.

Крім того, наші фахівці мають професійний досвід у представленні інтересів публічних діячів в справах про захист честі, гідності та ділової репутації, порушених внаслідок поширення у ЗМІ, а також в Інтернеті недостовірної інформації. Це специфічна і складна категорія справ, яка вимагає особливих знань не тільки національного законодавства, а й практики ЄСПЛ.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70