Податкове право

Податки — одна з головних статей витрат будь-якого бізнесу. Але їхній розмір багато в чому залежить від того, де, ким і в яких умовах ведеться бізнес. Тому в компаній постійно виникають питання щодо податкового права, які необхідно вирішувати швидко й ефективно.

ВігоЛекс пропонує низку послуг, що мають на меті комплексне консультування клієнтів з питань оподаткування, податкового планування, мінімізації податкових ризиків і витрат, супроводу податкових спорів тощо.

Податки платити треба. Але питання в тому: скільки і коли. Від правильної відповіді на ці питання багато в чому залежить процвітання бізнесу

Розмову про податкове право в сфері бізнесу варто розпочати з податкового консультування. Цей етап — основоположний. Адже перед тим як вирішувати проблему, треба точно визначити її характер.

ВігоЛекс надає послуги з податкового консультування в межах як українського, так і іноземного законодавства.

Після податкового консултування настає час податкового планування діяльності компанії. Тут потрібно застосувати теорію на практиці: результати консультування необхідно перетворити на конкретний план дій.

На цьому етапі ВігоЛекс разом зі своїми клієнтами обирає юрисдикцію реєстрації компанії й за необхідності шукає бізнес-партнерів для цього процесу, а також складає детальний індивідуальний податковий план для компанії й консультує клієнтів щодо його втілення.

Не треба забувати й про моніторинг податкового стану бізнесу. ВігоЛекс радить своїм клієнтам регулярно проводити базовий правовий аудит, щоб вчасно виявляти неточності в бухгалтерському та податковому обліку, а також визначати можливі податкові ризики, пов’язані з діяльністю компанії.

Досвід команди ВігоЛекс показує, що регулярний базовий аудит дуже корисний як для податкової й фінансової звітності, так і (в гіршому випадку) для захисту компанії в спорах з контролюючими органами.

Якщо ж компанією зацікавилися податківці й виник спір щодо дотримання нею податкових зобов’язань і законодавчих вимог, ВігоЛекс готова надати клієнтам послуги з юридичного супроводу податкових перевірок і спорів з податковою адміністрацією.

Важливо розуміти, що навіть бездоганні податкова структура і діяльність компанії не здатні повністю убезпечити її від хоч і необґрунтованих, але претензій з боку контролюючих органів. Якщо в таких спорах діяти самостійно, без залучення юристів, можна втратити багато грошей і часу.

11 1

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70