Супровід IT-компаній

Господарська діяльність кожної компанії має свою специфіку та особливості: відрізняються способи ведення бізнесу, правове регулювання, статус учасників правовідносин та оподаткування. Для підприємця майже неможливо знати всі нюанси і особливості юридичної сторони його бізнесу. Не є винятком і ІТ-компанії.

ІТ-бізнес настільки специфічний, що «звичайний» юрист навряд чи зможе надати кваліфіковану юридичну допомогу при супроводі ІТ-проєктів

Специфіка юридичного супроводу ІТ-компаній:

 1. ІТ-бізнес постійно стикається з юридичними питаннями, які стосуються абсолютно різних галузей права: починаючи з вибору схеми оподаткування ІТ-компанії, оформлення правовідносин з контрагентами та захисту прав інтелектуальної власності й закінчуючи підготовкою специфічних договорів в сфері ІТ (NDA, SLA, MLA, SDA, SaaS). Крім того, ІТ-бізнес, як і будь-який інший, рано чи пізно стикається з необхідністю його оптимізації та реструктуризації.
 2. ІТ-бізнес  транснаціональний. Він пов’язаний з багатьма правопорядками, які зовсім по-різному регулюють ті самі або дуже схожі правовідносини. Тому супровід ІТ-бізнесу вимагає крім знань і досвіду в ІТ-праві наявності широкого кола партнерів в різних країнах, які зможуть надати необхідні послуги або інформацію в кожному конкретному випадку.
  Компанія ВігоЛекс пишається тим, що за роки практики члени її команди напрацювали відмінні ділові відносини з консультантами з різних країн, що спеціалізуються на супроводі ІТ- проєктів у відповідних юрисдикціях.
 3. ІТ-бізнес — інноваційний. В ньому постійно з’являються нові напрямки, що вимагають нового правового регулювання, тому бути в курсі всіх змін дуже складно. Це вимагає великих зусиль і постійної уваги до деталей.

Команда ВігоЛекс готова надати кваліфікований юридичний супровід ІТ-компаній «під ключ» або з окремих питань. Популярним також є юридичний супровід ІТ- проєктів від початку і до логічного завершення. Цей варіант роботи цікавий як для компанії ВігоЛекс, так і для клієнта, тому що дозволяє разом створювати видимий і відчутний продукт з нуля. Вартість юридичних послуг визначається індивідуально в кожному конкретному випадку залежно від обсягу робіт, строків і побажань клієнта.

З огляду на свій багаторічний досвід, ВігоЛекс рекомендує постійним клієнтам щомісячне абонентське обслуговування, що включає пакет стандартних або спеціалізованих послуг, попередньо узгоджених з клієнтом. Як правило, стандартний пакет юридичних послуг з супроводу ІТ-компаній включає певну кількість різних консультацій в сфері ІТ-права (від 5 до 20 в залежності від пакета), підготовку або вичитування декількох договорів українською, російською або англійською мовою, супровід угод, бухгалтерське обслуговування ІТ-компанії та ІТ-фахівців і т.д. Конкретний перелік послуг, що входять в абонентське обслуговування, узгоджується індивідуально з кожним клієнтом.

За статистикою, 70% компаній замовляють юридичне обслуговування на аутсорс. Але щоб зрозуміти, чи потрібне абонентське обслуговування конкретній фірмі, необхідно відповісти на кілька простих запитань:

 1. Якщо кількість юридичних питань невелика, чи є взагалі сенс у штатному юристові? Якщо ТАК, то…
 2. Чи справляється штатний юрист з усіма питаннями, пов’язаними з господарською діяльністю компанії? Якщо НІ, то…
 3. Чи є сенс платити зарплату одразу кільком юристам, які спеціалізуються на різних галузях права?

У більшості випадків відповідь: НІ, не вигідно! Значно вигідніше і зручніше звернутися в юридичну компанію, яка може комплексно відповісти на всі питання.

Компанія ВігоЛекс надає приблизні тарифи [1, 2] на найбільш поширені послуги, пов’язані з абонентським обслуговуванням ІТ-компаній в Україні.

1.2 no brand

Під час нашої співпраці із ВігоЛекс уся робота була виконана швидко та дуже якісно. Працювати з ними було приємно.

Денис Хромов – Генеральний менеджер EIS Group Ukraine&Belarus

kaplya

Отримати консультацію

  Абонентське обслуговування

  Пакет
  «СТАРТ»

  – до 5-ти письмових консультацій рос./укр. мовами або до 2-х письмових консультацій англ. мовою, що стосуються господарської діяльності компанії, питань оподаткування, інтелектуальної власності, трудових відносин і т.п.;
  – підготовка та / або вичитування 3-х проектів договорів рос./ укр. мовами або 1 проекту договору англ. мовою;
  – супровід угод;
  – усні консультації до 30 хв. /день.

  від 1000 USD

  Пакет
  «ОПТІМА»

  – до 10-ти письмових консультацій рос./укр. мовами або до 5-ти письмових консультацій англ. мовою, що стосуються господарської діяльності компанії, питань оподаткування, інтелектуальної власності, трудових відносин і т.п.;
  – підготовка та /або вичитування 5-ти проектів договорів рос./укр. мовами або 3-х проектів договорів англ. мовою;
  – супровід угод;
  – усні консультації до 60 хв./день.

  від 1500 USD

  Пакет
  «ФУЛСАЙЗ»

  (конкретні умови обговорюються у кожному конкретному випадку)
  – повний супровід господарської діяльності компанії;
  – ведення переговорів з клієнтами та контрагентами;
  – супровід угод;
  – представництво інтересів компанії у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування;
  – представництво інтересів компанії в суді.

  від 3000 USD

  [1] Тарифи на послуги можуть відрізнятися в кожному конкретному випадку з урахуванням особливостей і потреб клієнта.

  [2] Розрахунки здійснюються в гривні за курсом НБУ на день платежу.

  Отримати консультацію

   +38 (068) 520-88-88