Бухгалтерський облік

Мабуть, єдине без чого не обходиться жодна компанія – це ведення бухгалтерського обліку, обов’язкового згідно із законодавством. Як показує практика, організація і ведення бухгалтерського обліку, системи звітності та управління фінансовими даними є одними з найскладніших і найбільш важливих завдань для менеджменту компанії.

Безперечно, прозорий бухгалтерський облік, зрозуміла звітність, достовірні дані і впорядкована бухгалтерська документація є фундаментом для ведення будь-якого бізнесу. Усвідомлюючи це, кожен бізнесмен намагається знайти оптимальну модель для виконання функцій ведення бухгалтерського обліку.

Передача функцій з ведення бухгалтерського обліку на аутсорс – поширена світова практика для малого та середнього бізнесу

Аутсорсинг має кілька суттєвих переваг, з огляду на які сучасні керівники, які орієнтуються на ефективність і економічну доцільність, роблять свій вибір на його користь. Таке рішення дозволяє менеджменту компанії займатися своїми безпосередніми обов’язками, економити гроші на зарплату штатним бухгалтеру, але при цьому вести правильний облік діяльності компанії.

Переваги передачі функцій бухгалтерського обліку компанії ВігоЛекс:

  • можливість залучити провідних фахівців у сфері бухгалтерського обліку і оподаткування;
  • підбір спеціаліста з урахуванням специфіки діяльності компаній клієнта і їх взаємозамінності;
  • регулярна комунікація і взаємодія бухгалтерів з практикуючими юристами компанії, що дозволяє передбачити не тільки фінансові, а й юридичні ризики;
  • лояльна цінова політика та індивідуальний підхід до запиту кожного клієнта.

На додаток до всього, ВігоЛекс є вузькоспеціалізованою компанією, орієнтованою на супровід ІТ та іншого високоризикованої бізнесу. Так, підприємницька діяльність, пов’язана з сучасними технологіями, розробкою програмних продуктів, обробкою і розміщенням даних на веб-ресурсах та іншими технологічними напрямками, вимагає наявності фахівця з бухгалтерського обліку, який чітко розуміє, з чим має справу. Тому бухгалтери і фінансисти компанії ВігоЛекс вміють працювати не тільки зі звичайними компаніями, але і з ІТ-фахівцями-ФОП, орієнтованими на співпрацю з іноземними компаніями.

Правильно обрана компанія для ведення бухгалтерії, безсумнівно, є запорукою відсутності будь-яких бухгалтерських проблем на підприємстві. Співпраця з таким надійним партнером як ВігоЛекс допоможе створити міцну фінансову основу для розвитку бізнесу.

Компанія ВігоЛекс надає приблизні тарифи[1] на найбільш поширені послуги, пов’язані з веденням бухгалтерського обліку в Україні.

Бухгалтерське обслуговування компаніївід 150 USD(Залежно від кількості операцій)
Бухгалтерське обслуговування ФОП (до 10 операцій в місяць)20 USD

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70