ENRUUA

Супровід договорів у сфері IT

Успішність кожної конкретної угоди і майбутнє ІТ-проєктів в цілому безпосередньо залежать від грамотної побудови переговорного процесу перед укладенням договору. Причому, це стосується не тільки взаємодії між замовниками і розробниками, але і між ІТ-компанією й окремими фахівцями.

Оскільки кожна сторона має свої цілі та інтереси, іноді дуже непросто досягти компромісу в спірних питаннях і розробити варіанти рішень, які були б оптимальними для всіх контрагентів.

Як правило, у сфері ІТ акцент робиться на технічній та комерційній складових ділових відносин. Якщо навіть в цій частині немає розбіжностей, через незнання і неуважність до юридичних формальностей (передача прав на програмний продукт, відповідальність за невиконання/неналежне виконання зобов’язань, порядок врегулювання спорів тощо) дуже просто після укладення договору потрапити у невигідне становище і не отримати очікуваного результату.

Команда ВігоЛекс впевнена, що на етапі переговорів необхідна участь кваліфікованих юристів зі знанням специфіки ІТ. Вони допоможуть не тільки вибудувати комунікацію сторін і попередити потенційні ризики, але і формалізувати всі досягнуті домовленості для складання умов договору.

Сторона, яка залучає юристів у переговорний процес, має більше шансів не бути уведеною в оману і уникнути нав’язування зайвих або невигідних для неї пунктів

Після підписання договору робота юриста триває. Передача результатів роботи, оплати за договором супроводжуються численними актами і рахунками. Якщо не приділити належну увагу цьому процесу і забути про які-небудь документи, що підтверджують виконання договору, у разі виникнення спору, буде досить складно довести свою правоту. Більш того,  ІТ-бізнес не має часу і можливості стежити за всіма паперовими справами. А потім, здавалося б, дрібні питання можуть коштувати не тільки грошей, але й навіть репутації.

Юристи ВігоЛекс вже багато років виступають надійними партнерами на всіх етапах укладення та виконання договорів у сфері ІТ. Завдяки їх участі відбулося декілька десятків вдалих угод, які визначили майбутнє проєктів, бізнесів і окремих фахівців. Команда ВігоЛекс орієнтована на довгострокову співпрацю, тому вона шукає підхід до кожного і радіє успіхам клієнтів, як своїм власним.

Отримати консультацію

Даю згоду на обробку моїх персональних данних

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]