Супровід угод у сфері ІТ

Успішність кожної конкретної угоди і майбутнє ІТ-проєкту в цілому залежать від грамотної побудови переговорного процесу перед укладенням договору. Це стосується не тільки взаємодії між замовниками і розробниками, але й відносин між ІТ-компанією і окремими фахівцями.

Оскільки кожна сторона має свої цілі та інтереси, іноді складно досягти компромісу в спірних питаннях і розробити рішення, оптимальні для всіх контрагентів.

Як правило, у сфері ІТ акцент робиться на технічній та комерційній складовій ділових відносин. Але навіть якщо тут немає розбіжностей, через нехтування юридичними формальностями (передача прав на програмний продукт, відповідальність за невиконання / неналежне виконання зобов’язань, порядок врегулювання спорів тощо) після укладення договору легко потрапити в невигідне становище і не отримати очікуваного результату.

Команда ВігоЛекс впевнена, що в переговорах мають брати участь кваліфіковані юристи зі знанням специфіки ІТ. Вони допоможуть не тільки вибудувати комунікацію сторін і попередити потенційні ризики, але й формалізувати всі досягнуті домовленості для складання умов договору.

Команда юристів «ВігоЛекс» здійснює комплексне юридичне обслуговування компанії «Імплтек» і, зокрема, супроводжує укладення ІТ-контрактів, здійснюючи комунікацію з контрагентами. Ми задоволені професіоналізмом, індивідуальним підходом до наших задач, якістю та швидкістю реагування на наші запити. Ми переконані, що участь юристів у договірних процесах не просто бажана, вона необхідна.

 

Андрій Синявський – Директор компанії «Імплтек»

Andrey_Sinyavskiy

Сторона, яка залучає юристів до переговорів, краще захищена від обману і нав’язування зайвих або невигідних для неї пунктів договору

Отримати консультацію

  Після підписання договору робота юриста триває. Передача результатів роботи, оплата за договором супроводжуються численними актами і рахунками. Якщо не приділити цьому процесу належної уваги і забути хоча б про один документ, що підтверджує виконання договору, в разі виникнення спору буде складно довести свою правоту. Дуже часто ІТ-бізнесмени не мають часу і можливості стежити за всіма паперовими справами. Але питання, що здаються дрібними, можуть коштувати не тільки грошей, а й репутації.

  Юристи ВігоЛекс вже багато років виступають надійними партнерами на всіх етапах укладання та виконання договорів у сфері ІТ. Завдяки їх участі було укладено декілька десятків вдалих угод, які визначили майбутнє проєктів, бізнесів і окремих фахівців. Команда ВігоЛекс орієнтована на довгострокову співпрацю, тому шукає підхід до кожного і радіє успіхам клієнтів як своїм власним.

  1.6 1024x572 1

  Чому Vigolex

  proffesional

  Професійні

  Фахівці команди VigoLex мають багаторічний досвід та унікальні знання у сфері ІТ-права, онлайн- та офлайн-казино, а також в інших сферах високоризикованого бізнесу та електронної комерції.

  creatives

  Креативні

  Для нас не існує стандартних рішень і традиційних підходів: кожне завдання унікальне та потребує врахування всіх особливостей та підводних каменів.

  Гнучкі

  Ми не боїмося нових викликів та готові удосконалюватися відповідно до вимог часу та потреб Клієнта.

  responsibility

  Відповідальні

  Ми розуміємо, що клієнта цікавить не процес, а результат. Результат клієнта – наша репутація.

  Наша команда

  Ганна Буяджи
  Ганна Буяджи
  Керуючий партнер
  Детальніше
  Сергій Буяджи
  Сергій Буяджи
  Партнер
  Детальніше
  Олександр Гольбарт
  Олександр Гольбарт
  Партнер, керівник практики з питань кримінального права і процесу
  Детальніше
  Лілія Деговець
  Лілія Деговець
  Керівних практики в області будівництва та нерухомості
  Детальніше
  Геннадій Чебанов
  Геннадій Чебанов
  Керівник практики з питань франчайзингу і роботи з публічними особами (РЕР)
  Детальніше
  Володимир Кочетков
  Володимир Кочетков
  Старший юрист з практики IT-права
  Детальніше
  Людмила Довгопола
  Людмила Довгопола
  Юрист
  Детальніше
  Сніжана Ткачук
  Сніжана Ткачук
  Юрист
  Детальніше

  Отримати консультацію

   +38 (068) 520-88-88