Супровід угод у сфері ІТ

Успішність кожної конкретної угоди і майбутнє ІТ-проєкту в цілому залежать від грамотної побудови переговорного процесу перед укладенням договору. Це стосується не тільки взаємодії між замовниками і розробниками, але й відносин між ІТ-компанією і окремими фахівцями.

Оскільки кожна сторона має свої цілі та інтереси, іноді складно досягти компромісу в спірних питаннях і розробити рішення, оптимальні для всіх контрагентів.

Як правило, у сфері ІТ акцент робиться на технічній та комерційній складовій ділових відносин. Але навіть якщо тут немає розбіжностей, через нехтування юридичними формальностями (передача прав на програмний продукт, відповідальність за невиконання / неналежне виконання зобов’язань, порядок врегулювання спорів тощо) після укладення договору легко потрапити в невигідне становище і не отримати очікуваного результату.

Команда ВігоЛекс впевнена, що в переговорах мають брати участь кваліфіковані юристи зі знанням специфіки ІТ. Вони допоможуть не тільки вибудувати комунікацію сторін і попередити потенційні ризики, але й формалізувати всі досягнуті домовленості для складання умов договору.

Команда юристів «ВігоЛекс» здійснює комплексне юридичне обслуговування компанії «Імплтек» і, зокрема, супроводжує укладення ІТ-контрактів, здійснюючи комунікацію з контрагентами. Ми задоволені професіоналізмом, індивідуальним підходом до наших задач, якістю та швидкістю реагування на наші запити. Ми переконані, що участь юристів у договірних процесах не просто бажана, вона необхідна.

 

Андрій Синявський – Директор компанії «Імплтек»

111

Сторона, яка залучає юристів до переговорів, краще захищена від обману і нав’язування зайвих або невигідних для неї пунктів договору

Отримати консультацію

  Після підписання договору робота юриста триває. Передача результатів роботи, оплата за договором супроводжуються численними актами і рахунками. Якщо не приділити цьому процесу належної уваги і забути хоча б про один документ, що підтверджує виконання договору, в разі виникнення спору буде складно довести свою правоту. Дуже часто ІТ-бізнесмени не мають часу і можливості стежити за всіма паперовими справами. Але питання, що здаються дрібними, можуть коштувати не тільки грошей, а й репутації.

  Юристи ВігоЛекс вже багато років виступають надійними партнерами на всіх етапах укладання та виконання договорів у сфері ІТ. Завдяки їх участі було укладено декілька десятків вдалих угод, які визначили майбутнє проєктів, бізнесів і окремих фахівців. Команда ВігоЛекс орієнтована на довгострокову співпрацю, тому шукає підхід до кожного і радіє успіхам клієнтів як своїм власним.

  1.6 1024x572 1

  Отримати консультацію

   +38 097 215 66 70