Розробка торговельних марок

У сучасному світі бренди стають могутньою зброєю конкуренції, інструментом створення ділової репутації та формування довіри споживачів. Вони висвітлюють місію бізнесу і уособлюють корпоративний потенціал. Інтерес до марочного капіталу виникає все у більшої кількості фахівців, які раніше дивилися лише в бік рентабельності і виробництва.

Реагуючи на попит клієнтів і маючи значний практичний досвід в питаннях реєстрації торговельних марок, ВігоЛекс включила до свого переліку також послуги з розробки торговельних марок. Для цього компанія залучає креативних дизайнерів та інших спеціалістів, що працюють в цьому напрямку.

Створення торговельної марки – це ціле мистецтво, для якого потрібні не стільки знання, скільки натхнення

Починаючи процес створення торговельної марки, необхідно:

  1. визначитися з асортиментом товарів або послуг, які будуть позначатися торговельною маркою. Наприклад, для юридичної компанії більш відповідним є словесне вираження, а для ювелірних прикрас – графічний знак. Також, в Україні, як і в більшості країн світу, існує Міжнародний класифікатор товарів і послуг, який використовується для реєстрації торговельних марок. Тут можна ознайомитися з переліком товарів і послуг, згрупованих за галузями. Всього позначено 45 класів: з 1 по 34 розміщені товари, а з 35 по 45 – послуги.
  2. визначити територіальне охоплення потенційних споживачів: місцевий, національний, міжнародний рівень. Цей етап є важливим, тому що якщо використання торговельної марки передбачається і в інших країнах, необхідно враховувати особливості менталітету, вірувань, способу життя таких споживачів. Те, що в одній країні сприймається позитивно, в іншій країні може викликати негативний відгук.
  3. будь-якими способами уникати схожості об’єкта інтелектуальної власності з уже існуючими. Така помилка як схожість з брендом іншої компанії, може позначитися не тільки на іміджі бізнесу, а й поставить під загрозу успішну реєстрацію торговельної марки.

З метою уникнення таких ризиків, командою юристів ВігоЛекс проводиться попередній пошук, який дозволяє відібрати найбільш приваблтві комерційні ідеї і переконатися в тому, що на ринку відсутні схожі торговельні марки.

Ще одним аспектом в розробці торговельних марок є вибір остаточного варіанту позначення. У деяких випадках вибір одного варіанта може бути недоцільним рішенням. Наприклад, якщо розроблені макети об’єднані одним задумом, то їх можна використовувати в якості серії для маркування різної продукції, що дозволить зберегти фірмовий стиль компанії.

Безперечно, кваліфікована розробка торговельних марок юридичною компанією ВігоЛекс враховує всі вказані аспекти. Після виконання цього етапу компанія може запропонувати послуги з реєстрації торговельнї марки, щоб закріпити за клієнтом монопольні права на об’єкт інтелектуальної власності.

Отримати консультацію

    +38 (068) 520-88-88