Адвокат з питань нерухомості

Правова підтримка, пов’язана зі сферою нерухомості, має багато аспектів. Допомога юриста обов’язкова у багатьох питаннях: від звичайних угод з оренди офісу до комплексних питань щодо купівлі земельних ділянок і потенційно проблемної нерухомості.

Особливості роботи з нерухомістю пов’язані з її високою ціною і складним документальним оформленням прав на об’єкт. Будь-яка юридична неточність може коштувати дуже дорого

Правила роботи ВігоЛекс із нерухомістю

Правило №1  кожний кейс індивідуальний.

ВігоЛекс не пропонує клієнтам шаблонних рішень, а аналізує потреби сторін угоди, її правову і економічну основу, а також можливі ризики укладення угоди для клієнта. Як результат ми пропонуємо комплексне рішення під конкретний кейс.

Правило №2  обслуговування повного циклу.

ВігоЛекс не надає вузькопрофільні послуги, наприклад лише аналіз договорів, що пов’язані з нерухомістю. Замість цього ВігоЛекс пропонує клієнтам юридичні послуги у сфері нерухомості «під ключ»: починаючи від розробки юридичної стратегії і закінчуючи підготовкою необхідних документів і юридичним супроводом комунікації клієнта з партнером.

Правило №3  ефективна комунікація з клієнтом.

Правовий супровід угод із нерухомістю вимагає постійного спілкування клієнта з юристами. Тому ВігоЛекс надає юридичну допомогу 24/7 і завжди готова відповісти на усі питання.

Команда ВігоЛекс має великий досвід складання договорів, а також їх юридичного аудиту і правового супроводу укладання договорів у межах угод із нерухомістю.

12 1

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70