ENRUUA

Допомога в підборі персоналу

Тенденція розширення сфери зовнішніх послуг все більше охоплює український ринок. Щоб отримати своєчасне і експертне рішення управлінських та організаційних завдань з управління персоналом, підприємства все частіше звертаються до зовнішніх консультантів з пошуку і підбору персоналу. Маючи позитивну репутацію на ринку, компанія ВігоЛекс також включила в перелік своїх послуг допомогу у підборі кваліфікованого персоналу для ІТ та іншого високоризикованого бізнесу.

Питання правильного кадрового забезпечення завжди залишається актуальним для клієнтів компанії ВігоЛекс. З цієї причини командою юридичної компанії був сформований цілісний підхід з урахуванням значного досвіду в сфері трудового та цивільного права, який дозволяє задовольнити будь-які запити клієнта в сфері підбору персоналу і мінімізувати всі потенційні ризики.

Допомога в підборі персоналу

Переваги компанії ВігоЛекс у сфері підбору персоналу:

 • наявність успішного досвіду з пошуку і підбору фахівців вузької спрямованості для високоризикованих сфер бізнесу;
 • постійно оновлювана база профільних фахівців, що дозволяє оперативно зреагувати на запит клієнта щодо закриття вакансій;
 • розроблена методика тестування професійних знань і умінь кандидатів, що забезпечує відповідність рекомендованого кандидата вимогам клієнта;
 • можливість залучити юристів для правильного оформлення правових відносин з фахівцями.

Сучасні тенденції також вказують на формування особливо високого попиту на технічні таланти. Індустрія технологій зростає і розвивається дуже швидко, тому знайти, оцінити і зберегти фахівців технічної сфери досить складно і дорого, проте все-таки можливо.

ІТ це специфічний ринок, де завдання рекрутера зацікавити кандидата, а не навпаки

При цьому фахівець з підбору персоналу повинен добре розбиратися в сфері IT і бути в курсі останніх новацій. Саме це є однією з переваг, які дозволяють компанії ВігоЛекс успішно справлятися з кадровими запитами клієнтів.

У сьогоднішніх реаліях підбір ІТ-фахівців найчастіше здійснюється на умовах аутсорсингу або аутстафінгу. Різниця між ними принципова.

Аутсорсинг – це залучення персоналу для виконання робіт або надання послуг, при якому безпосереднім виконавцем, відповідальними за кінцевий результат, є компанія-виконавець, а не конкретний фахівець або команда. При цьому робота здійснюється, як правило, на території компанії-виконавця. Компанія-замовник оплачує послуги компанії-виконавця, які включають послуги з підбору команди і послуги з надання кінцевого продукту.

Аутстафінг – це пошук і «надання» компанією-виконавцем команди фахівців для виконання робіт або надання послуг, яка буде відповідальною за кінцевий результат робіт. При цьому робота здійснюється, як правило, на території компанії-замовника. Компанія-замовник оплачує компанії-виконавця тільки послуги з підбору команди, в той час як послуги з надання кінцевого продукту компанія-замовник оплачує безпосередньо ІТ-фахівцям.

Процес підбору персоналу з юридичною компанією ВігоЛекс – це комплексний, індивідуальний підхід до запиту: допомога в оцінюванні посади, створення профілю компетенцій, визначення найбільш прийнятних каналів для пошуку фахівців, методик оцінювання кандидатів, подання кандидатів на розгляд замовнику.

Програма підбору персоналу, підготовлена фахівцями ВігоЛекс, ідеально відповідала потребам Ragnarok Group. ВігоЛекс, незважаючи на складності, пов'язані зі специфікою проекту та стислі терміни реалізації, надав нам висококласних фахівців і, що не менш важливо, задоволеного замовника. Розраховуємо на подальшу співпрацю.

Томаш Кжинувек - СЕО Компанії «Ragnarok Group»

Отримати консультацію

Даю згоду на обробку моїх персональних данних

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]