Допомога в підборі персоналу

Тенденція розширення сфери зовнішніх послуг все більше охоплює український ринок. Щоб отримати своєчасне і експертне рішення управлінських та організаційних завдань з управління персоналом, підприємства все частіше звертаються до зовнішніх консультантів з пошуку і підбору персоналу. Маючи позитивну репутацію на ринку, компанія ВігоЛекс також включила в перелік своїх послуг допомогу у підборі кваліфікованого персоналу для ІТ та іншого високоризикованого бізнесу.

Питання правильного кадрового забезпечення завжди залишається актуальним для клієнтів компанії ВігоЛекс. З цієї причини командою юридичної компанії був сформований цілісний підхід з урахуванням значного досвіду в сфері трудового та цивільного права, який дозволяє задовольнити будь-які запити клієнта в сфері підбору персоналу і мінімізувати всі потенційні ризики.

Переваги компанії ВігоЛекс у сфері підбору персоналу:

  • наявність успішного досвіду з пошуку і підбору фахівців вузької спрямованості для високоризикованих сфер бізнесу;
  • постійно оновлювана база профільних фахівців, що дозволяє оперативно зреагувати на запит клієнта щодо закриття вакансій;
  • розроблена методика тестування професійних знань і умінь кандидатів, що забезпечує відповідність рекомендованого кандидата вимогам клієнта;
  • можливість залучити юристів для правильного оформлення правових відносин з фахівцями.

Сучасні тенденції також вказують на формування особливо високого попиту на технічні таланти. Індустрія технологій зростає і розвивається дуже швидко, тому знайти, оцінити і зберегти фахівців технічної сфери досить складно і дорого, проте все-таки можливо.

ІТ – це специфічний ринок, де завдання рекрутера зацікавити кандидата, а не навпаки

При цьому фахівець з підбору персоналу повинен добре розбиратися в сфері IT і бути в курсі останніх новацій. Саме це є однією з переваг, які дозволяють компанії ВігоЛекс успішно справлятися з кадровими запитами клієнтів.

У сьогоднішніх реаліях підбір ІТ-фахівців найчастіше здійснюється на умовах аутсорсингу або аутстафінгу. Різниця між ними принципова.

Аутсорсинг – це залучення персоналу для виконання робіт або надання послуг, при якому безпосереднім виконавцем, відповідальними за кінцевий результат, є компанія-виконавець, а не конкретний фахівець або команда. При цьому робота здійснюється, як правило, на території компанії-виконавця. Компанія-замовник оплачує послуги компанії-виконавця, які включають послуги з підбору команди і послуги з надання кінцевого продукту.

Аутстафінг – це пошук і «надання» компанією-виконавцем команди фахівців для виконання робіт або надання послуг, яка буде відповідальною за кінцевий результат робіт. При цьому робота здійснюється, як правило, на території компанії-замовника. Компанія-замовник оплачує компанії-виконавця тільки послуги з підбору команди, в той час як послуги з надання кінцевого продукту компанія-замовник оплачує безпосередньо ІТ-фахівцям.

Процес підбору персоналу з юридичною компанією ВігоЛекс – це комплексний, індивідуальний підхід до запиту: допомога в оцінюванні посади, створення профілю компетенцій, визначення найбільш прийнятних каналів для пошуку фахівців, методик оцінювання кандидатів, подання кандидатів на розгляд замовнику.

screenshot 64

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70