ІТ-право

Сьогодні інформаційні технології (information technologies, IT) надійно і безповоротно увійшли в життя бізнесу і звичайних громадян. Будь-яка людина щодня стикається з величезною кількістю юридичних питань у сфері ІТ.

ІТ-бізнес настільки специфічний, що далеко не кожен може бути ІТ-юристом та успішно супроводжувати ІТ-проєкти

Отримати консультацію

  ІТ-бізнес настільки специфічний, що за порівняно недовгий період з’явилася нова галузь права — ІТ-право. Для цієї галузі крім глибоких знань власне права (цивільного, господарського, податкового, міжнародного права та процесу) необхідне вільне володіння англійською мовою, знання специфічного правового регулювання в сфері ІТ, зокрема законодавства ЄС, США та інших країн, а також вміння спілкуватися з ІТ-фахівцями «їхньою мовою». Більше того, ІТ-право — одна з найбільш динамічних галузей права: в ній постійно щось змінюється і відбувається. Тому щоб бути в курсі останніх тенденцій, ІТ-юристам необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень.

  З огляду на все це команда ВігоЛекс дуже ретельно підходить до підбору ІТ-юристів, щоб кваліфіковано надавати повний спектр правових послуг для ІТ-компаній, стартапів, замовників ІТ-продукції та приватних ІТ-підприємців: від правового супроводу укладання договорів та електронних розрахунків в Інтернеті, захисту даних і оформлення прав на об’єкти інтелектуальної власності до структурування та оптимізації вже існуючого ІТ-бізнесу.

  Наші ІТ-юристи знають, як убезпечити права на об’єкти інтелектуальної власності, як захистити персональні дані в Інтернеті, як правильно сплатити податки за послуги, надані ІТ-фахівцем, а також яким чином оформити взаємини з клієнтом або компанією-замовником. Більше того, вони можуть оперативно та якісно вирішити й інші питання, які виникають у ІТ-спеціалістів та компаній, що спеціалізуються на наданні ІТ-послуг.

  1.2 no brand 1

  Отримати консультацію

   +38 097 215 66 70