ENRUUA

ІТ-право

Сьогодні інформаційні технології («information technologies», «IT») надійно і безповоротно увійшли у життя бізнесу і звичайних громадян. Будь-яка людина щодня стикається з величезною кількістю юридичних питань у сфері ІТ.

ІТ-бізнес настільки специфічний, що далеко не кожен може бути ІТ-юристом та успішно супроводжувати ІТ-проекти

ІТ-бізнес настільки специфічний, що за порівняно недовгий період з’явилася нова галузь права – ІТ-право. Саме для цієї галузі, крім глибоких знань права (цивільного, господарського, податкового, міжнародного права та процесу), необхідно також вільне володіння англійською мовою, знання специфічного правового регулювання в сфері ІТ, зокрема, законодавства ЄС, США та інших країн, а також вміння спілкуватися з ІТ-фахівцями «їхньою мовою». Більше того, ІТ-право – одна з найбільш динамічних галузей права, де постійно щось змінюється і відбувається, тому, щоб бути в курсі останніх тенденцій, ІТ-юристам необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень.

Наш підхід

З огляду на все це, Команда ВігоЛекс дуже ретельно підходить до підбору ІТ-юристів для того, щоб кваліфіковано надавати повний спектр правових послуг для ІТ-компаній, стартапів, замовників ІТ-продукції та приватних ІТ-підприємців: від правового супроводу укладення договорів та електронних розрахунків в Інтернеті, захисту даних і оформлення прав на об’єкти інтелектуальної власності – до структурування та оптимізації вже існуючого ІТ-бізнесу.

Наші ІТ-юристи знають, як убезпечити права на об’єкти інтелектуальної власності, як захистити персональні дані в Інтернеті, як правильно сплатити податки за надані послуги ІТ-фахівця, а також, яким чином оформити взаємини з клієнтом або компанією-замовником. Більше того, вони можуть оперативно та якісно вирішити й інші питання, які виникають у ІТ-спеціалістів та компаній, що спеціалізуються на наданні ІТ-послуг.

Наші послуги

Реєстрація ІТ-компанійДокладніше
Супровід IT-компанійДокладніше
Супровід стартапівДокладніше
Договори у сфері ITДокладніше
Захист персональних данихДокладніше
Супровід договорів у сфері ITДокладніше
Супровід IT-спорівДокладніше
  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]