ІТ-право

Сьогодні інформаційні технології (information technologies, IT) надійно і безповоротно увійшли в життя бізнесу і звичайних громадян. Будь-яка людина щодня стикається з величезною кількістю юридичних питань у сфері ІТ.

ІТ-бізнес настільки специфічний, що далеко не кожен може бути ІТ-юристом та успішно супроводжувати ІТ-проєкти

Отримати консультацію

  ІТ-бізнес настільки специфічний, що за порівняно недовгий період з’явилася нова галузь права — ІТ-право. Для цієї галузі крім глибоких знань власне права (цивільного, господарського, податкового, міжнародного права та процесу) необхідне вільне володіння англійською мовою, знання специфічного правового регулювання в сфері ІТ, зокрема законодавства ЄС, США та інших країн, а також вміння спілкуватися з ІТ-фахівцями «їхньою мовою». Більше того, ІТ-право — одна з найбільш динамічних галузей права: в ній постійно щось змінюється і відбувається. Тому щоб бути в курсі останніх тенденцій, ІТ-юристам необхідно постійно підвищувати свій професійний рівень.

  З огляду на все це команда ВігоЛекс дуже ретельно підходить до підбору ІТ-юристів, щоб кваліфіковано надавати повний спектр правових послуг для ІТ-компаній, стартапів, замовників ІТ-продукції та приватних ІТ-підприємців: від правового супроводу укладання договорів та електронних розрахунків в Інтернеті, захисту даних і оформлення прав на об’єкти інтелектуальної власності до структурування та оптимізації вже існуючого ІТ-бізнесу.

  Наші ІТ-юристи знають, як убезпечити права на об’єкти інтелектуальної власності, як захистити персональні дані в Інтернеті, як правильно сплатити податки за послуги, надані ІТ-фахівцем, а також яким чином оформити взаємини з клієнтом або компанією-замовником. Більше того, вони можуть оперативно та якісно вирішити й інші питання, які виникають у ІТ-спеціалістів та компаній, що спеціалізуються на наданні ІТ-послуг.

  1.2 no brand 1

  Чому Vigolex

  proffesional

  Професійні

  Фахівці команди VigoLex мають багаторічний досвід та унікальні знання у сфері ІТ-права, онлайн- та офлайн-казино, а також в інших сферах високоризикованого бізнесу та електронної комерції.

  creatives

  Креативні

  Для нас не існує стандартних рішень і традиційних підходів: кожне завдання унікальне та потребує врахування всіх особливостей та підводних каменів.

  Гнучкі

  Ми не боїмося нових викликів та готові удосконалюватися відповідно до вимог часу та потреб Клієнта.

  responsibility

  Відповідальні

  Ми розуміємо, що клієнта цікавить не процес, а результат. Результат клієнта – наша репутація.

  Наша команда

  Ганна Буяджи
  Ганна Буяджи
  Керуючий партнер
  Детальніше
  Сергій Буяджи
  Сергій Буяджи
  Партнер
  Детальніше
  Олександр Гольбарт
  Олександр Гольбарт
  Партнер, керівник практики з питань кримінального права і процесу
  Детальніше
  Геннадій Чебанов
  Геннадій Чебанов
  Керівник практики з питань франчайзингу і роботи з публічними особами (РЕР)
  Детальніше
  Володимир Кочетков
  Володимир Кочетков
  Старший юрист з практики IT-права
  Детальніше
  Сніжана Ткачук
  Сніжана Ткачук
  Юрист
  Детальніше

  Получить консультацию

   +38 (068) 520-88-88