Відкриття ощадних і інвестиційних рахунків в іноземних банках

Ощадний рахунок в іноземному банку для депозитів «побутових» розмірів відкривається практично у будь-якому відділенні банку особисто і відносно нескладно. Але резидентам країн Східної Європи все ж варто подбати про переконливе підтвердження джерела походження коштів і відсутність політичної значущості.

Якщо є бажання довгостроково зберігати сотні тисяч євро – звичайний ощадний рахунок вже не надасть достатньої гнучкості і надійності.

Іноземний інвестиційний рахунок надає преміум-сервіс і надійність, доступну VIP-клієнтам. Інвестиційні банки знаходяться у Швейцарії, Люксембурзі чи Австрії. Деякі з них століттями управляються респектабельними сімейними кланами банкірів.

Але, оскільки це банки преміум-сегмента, у них власні вимоги до клієнтів: перевірка біографії і репутації, наявність рекомендацій відомих організацій і навіть бездоганна репутація у пресі та онлайн. Також потрібен високий незнижуваний залишок або обмежена щомісячна кількість транзакцій.

Консервативний інвестиційний рахунок слід розглядати не стільки як банківську послугу, а скоріше, як фідуціарну. Зберігання коштів на інвестиційному рахунку підлягає комісії (свого роду «негативним відсотками»), але клієнт разом з особистим інвест-банкіром може сформувати інвестиційний портфель. Він балансує між безпекою заощаджень і ризиком участі в інвестиційних програмах банку, забезпечуючи зростання вкладу.

Валютне законодавство України, незважаючи на значну лібералізацію протягом останніх років, залишається досить жорстким і складним, тому інвестування за кордон стає непростим процесом. І хоча у 2019 році Нацбанк України і скасував індивідуальні ліцензії на інвестиції за кордон, допомога фахівців ВігоЛекс буде дуже доречною, як мінімум для збору документів про походження коштів.

Команда юристів ВігоЛекс проведе аналіз можливості відкриття і обслуговування особистих рахунків і допоможе у частині:

  • відкриття особистого рахунка в іноземному банку;
  • сприяння у спілкуванні з банкіром, організації особистої зустрічі;
  • проходження перевірки KYC, складання опису джерела походження коштів;

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70