ENRUUA

Право у сфері грального бізнесу (гемблінг)

Гемблінг (англ. Gambling – азартні ігри, ігри на гроші) – це ігри з метою виграшу грошей або інших матеріальних цінностей. Результат в азартних іграх повністю або значною мірою залежить від випадковості (лотереї, ігри на гральних автоматах, бінго, рулетка), а в деяких випадках від комбінації стратегії та випадковості (покер, блекджек, беттинг (ставки на спорт).

Ігри можуть передбачати як активну участь гравця (карткові ігри), так і можливість поставити ставку на результат події, до якого гравець не має ніякого відношення (професійна атлетика, стрибки).

Легальний гемблініг це не тільки надприбутковий бізнес, а й важливий сектор економіки. І він завжди включає у себе три елементи: ставку, ризик та шанс отримати виграш

Право у сфері грального бізнесу має комплексний характер і включає норми господарського, корпоративного, податкового, банківського, адміністративного і міжнародного приватного права. Розібратися самостійно з величезним масивом законодавчої бази власник бізнесу, як правило, не в силах. Більше того, цей вид бізнесу вважається високоризикованим, тому постійно виникають питання з податковими та іншими державними органами і банками.

Команда ВігоЛекс має величезний досвід юридичного супроводу грального бізнесу на всіх його етапах розвитку і в різних юрисдикціях, де така діяльність дозволена. Реєстрація компанії, отримання ліцензій, забезпечення відповідності різним нормативним вимогам, робота з банками та державними органами – все це вимагає експертизи у сфері права та фінансів. Компанія ВігоЛекс готова її надати.

Крім того, фахівці ВігоЛекс є постійними учасниками профільних виставок, семінарів і круглих столів, присвячених питанням азартних ігор, тому вони прекрасно орієнтуються у сучасних тенденціях на ринку гемблінгу.

З огляду на легалізацію грального бізнесу в Україні ВігоЛекс вже активно консультує потенційних учасників цього ринку і, завдяки своєму досвіду за кордоном, готовий надавати їм комплексний супровід і в нашій державі.

Право у сфері грального бізнесу (гемблінг)

Компанія ВігоЛекс надає такі послуги у сфері грального бізнесу:

 • розробка бізнес-ідеї у сфері гемблінгу;
 • консультування з питань особливостей кожного напрямку грального бізнесу (казино, лотереї, покер, гральні автомати і т.п.);
 • реєстрація компаній в юрисдикціях, де азартні ігри дозволені законом;
 • відкриття банківських рахунків і підключення до платіжних систем;
 • забезпечення відповідності грального бізнесу нормативним вимогам;
 • отримання ліцензій та дозволів (Україна, Кюрасао, Мальта, Великобританія та інші юрисдикції);
 • оптимізація та сплата податків;
 • вирішення інших юридичних і фінансових питань, пов’язаних з гемблінгом.

ВігоЛекс надає послуги у таких сферах:

Отримати консультацію

Даю згоду на обробку моїх персональних данних

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]