Право у сфері грального бізнесу (гемблінг)

Гемблінг (англ. Gambling – азартні ігри, ігри на гроші) – це ігри з метою виграшу грошей або інших матеріальних цінностей. Результат в азартних іграх повністю або значною мірою залежить від випадковості (лотереї, ігри на гральних автоматах, бінго, рулетка), а в деяких випадках від комбінації стратегії та випадковості (покер, блекджек, беттинг (ставки на спорт).

Ігри можуть передбачати як активну участь гравця (карткові ігри), так і можливість поставити ставку на результат події, до якого гравець не має ніякого відношення (професійна атлетика, стрибки).

Легальний гемблініг – це не тільки надприбутковий бізнес, а й важливий сектор економіки. І він завжди включає у себе три елементи: ставку, ризик та шанс отримати виграш

Право у сфері грального бізнесу має комплексний характер і включає норми господарського, корпоративного, податкового, банківського, адміністративного і міжнародного приватного права. Розібратися самостійно з величезним масивом законодавчої бази власник бізнесу, як правило, не в силах. Більше того, цей вид бізнесу вважається високоризикованим, тому постійно виникають питання з податковими та іншими державними органами і банками.

Команда ВігоЛекс має величезний досвід юридичного супроводу грального бізнесу на всіх його етапах розвитку і в різних юрисдикціях, де така діяльність дозволена. Реєстрація компанії, отримання ліцензій, забезпечення відповідності різним нормативним вимогам, робота з банками та державними органами – все це вимагає експертизи у сфері права та фінансів. Компанія ВігоЛекс готова її надати.

Крім того, фахівці ВігоЛекс є постійними учасниками профільних виставок, семінарів і круглих столів, присвячених питанням азартних ігор, тому вони прекрасно орієнтуються у сучасних тенденціях на ринку гемблінгу.

З огляду на легалізацію грального бізнесу в Україні ВігоЛекс вже активно консультує потенційних учасників цього ринку і, завдяки своєму досвіду за кордоном, готовий надавати їм комплексний супровід і в нашій державі.

Компанія ВігоЛекс надає такі послуги у сфері грального бізнесу:

  • розробка бізнес-ідеї у сфері гемблінгу;
  • консультування з питань особливостей кожного напрямку грального бізнесу (казино, лотереї, покер, гральні автомати і т.п.);
  • реєстрація компаній в юрисдикціях, де азартні ігри дозволені законом;
  • відкриття банківських рахунків і підключення до платіжних систем;
  • забезпечення відповідності грального бізнесу нормативним вимогам;
  • отримання ліцензій та дозволів (Україна, Кюрасао, Мальта, Великобританія та інші юрисдикції);
  • оптимізація та сплата податків;
  • вирішення інших юридичних і фінансових питань, пов’язаних з гемблінгом.

Отримати консультацію

    +38 (068) 520-88-88