Відкриття мерчант рахунків

Мерчант-рахунок – це сервіс, завдяки якому онлайн-бізнес може отримувати платежі від фізичних осіб.

В електронній комерції без відкриття мерчант-рахунків ніяк не обійтися

Існує два типи мерчант-рахунків, і компанія ВігоЛекс допоможе у відкритті будь-якого зручного для клієнта: стандартні безготівкові розрахунки за допомогою банківської карти і мерчант-рахунки в криптовалюті у закордонних брокерів.

 1. Для стандартних безготівкових розрахунків за допомогою банківської карти є два рішення:
 • Card present рішення – для звичайних магазинів з POS-терміналами, тобто там, де розрахунки проводяться через зчитування платіжної картки;
 • Card not present рішення – для власників інтернет-магазинів і електронної комерції.

Слід враховувати, що незважаючи на простоту, грошові кошти проходять через процесинговий центр, де затримуються на деякий час і тільки після цього надходять на банківський рахунок клієнта. Це пов’язано з тим, що у разі виникнення спірних ситуацій, наприклад, при розбіжностях, поверненні товару, некоректних оплатах, шахрайстві, будь-яких інших операціях, де покупець захоче повернути кошти, гроші знімаються з корпоративного рахунка і повертаються клієнту. Для high-risk діяльності до 10% виручки можуть бути заблоковані на незнижуваному залишку для забезпечення спорів з платниками.

У разі виникнення таких ситуацій і вирішення спорів, пов’язаних з мерчант-рахунками, допомога команди ВігоЛекс необхідна.

 1. Основні переваги мерчант-рахунків у криптовалюті у закордонних брокерів:
 • відсутність банків-посередників, робота 24/7, мінімальна комісія за проведені платежі;
 • відсутність єдиного цифрового банку, а, значить, і контролю за операціями і відсутність обмежень платежів;
 • захист персональних даних;
 • відсутність повернення коштів і незворотність угод – транзакцію у криптовалюті неможливо повернути на відміну від платежів за допомогою банківських карт;
 • можливість конвертації сум на рахунку і виведення у валюті.

Фахівці ВігоЛекс завжди відстежують нові тенденції у цифровому бізнесі і велика частина клієнтів, що звертаються з питань реєстрації мерчант-рахунків для біткоїнів, для початку хоче отримати детальну консультацію. Тобто ті, хто вже задумався про прийом оплати у криптовалюті, але не знають про всі переваги, які дає наявність на сайті такої опції. Тому ВігоЛекс, у першу чергу, прагне пояснити клієнту про усі вигоди і ризики, щоб власник онлайн-бізнесу міг об’єктивно оцінити доцільність такого рішення.

Отримати консультацію

  +38 097 215 66 70