Ганна Буяджи

2

Керуючий партнер

Заслужений юрист України, адвокат, доктор юридичних наук, спеціаліст у сфері державного управління, а також цивільного та міжнародного приватного права.

Освіта

Доктор юридичних наук, тема дисертації: «Довірча власність і трастоподібні конструкції: імплементація міжнародних стандартів у цивільне право України»

Магістр права, Київський національний університет імені Т. Шевченка

Магістр державного управління, Національна академія державного управління при Президентові України.

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

Державне управління, цивільне право, корпоративне право, міжнародне приватне право, цивільний, господарський та адміністративний процес.

Ганна Буяджи має значний досвід договірної роботи, представництва інтересів клієнтів у цивільних, адміністративних та господарських справах, а також досвід у сфері M&A.

Починаючи з березня 2014 р., обіймала високі посади у сфері державного управління, серед яких посади заступника Міністра юстиції України-керівника апарату, голови Державної реєстраційної служби України, Міністра Кабінету Міністрів України, Державного секретаря Міністерства юстиції України.

Співавтор низки законопроектів та інших нормативно-правових актів, серед яких: проект Закону України «Про державну службу», «Про Кабінет Міністрів України», про внесення змін до Цивільного кодексу України тощо.

Автор низки статей з цивільного і міжнародного приватного права, а також монографій «Довірчі правовідносини з іноземним елементом» (2012) та «Траст: історія, сьогодення, перспективи» (2018); співавтор книги «Банківські гарантії» (2014)

+38 097 215 66 70