Офлайн і онлайн букмекерська діяльність

Ставки на результат якої-небудь події (спортивної, музичної, політичної тощо), називаються беттингом і вже давно входять в топ азартних ігор у всьому світі.

Мільйони людей активно стежать за футбольними, баскетбольними, хокейними матчами і іншими спортивними змаганнями, кінофестивалями, музичними конкурсами, виборами для того, щоб заробити на перемозі свого фаворита

Беттинг – це укладення парі. Одна сторона парі пропонує ставку (букмекер або такий же гравець на біржі), а друга її приймає (гравець). Кожна подія має свій коефіцієнт – ймовірність того чи іншого результату, яка визначається з урахуванням аналітики. Причому, чим вище ймовірність якогось результату події, тим нижче коефіцієнт. У коефіцієнт обов’язково закладається маржа букмекера, і це означає, що незалежно від того, виграв клієнт чи ні, букмекер завжди в плюсі.

Ставки бувають:

 • простими – на одиничну подію (перемога футбольної команди);
 • експрес (іноді називають «потягами») – на кілька незалежних результатів подій (для виграшу всі результати подій повинні бути визначені правильно);
 • ставка на фори (гандикап) – ставка на умовну перевагу однієї з команд або спортсмена, ставки на тотал – результат події, виражений кількістю забитих м’ячів, жовтих карток, фолів, офсайди, відсоток володіння м’ячем і т.д.

Беттори можуть брати участь в парі як офлайн, так і онлайн, ставити ставки до початку події – ставка прематч, або під час гри – ставка лайв. У зв’язку з останніми подіями у світі, онлайн-ринок беттінгу довів свою стабільність і гнучкість, навіть незважаючи на тривалу відсутність публічних заходів, на які можна було б зробити ставку. Команда ВігоЛекс консультує букмекерів, які працюють в онлайні, і допомагає вести законну і прибуткову діяльність з дотриманням усіх правил соціально відповідальної гри.

Нам пощастило тісно співпрацювати з ВігоЛекс протягом останніх кількох місяців, і хоча це молода компанія, ми вважаємо, що у її працівників надзвичайний досвід і професіоналізм.

Левон Нікогосян – СЕО PartnerMatrix (Every Matrix)

levon nikoghosyan

Для того щоб вести букмекерську діяльність онлайн, необхідні:

 • ліцензія – дуже важливо вибрати правильну юрисдикцію для її отримання. ВігоЛекс традиційно рекомендує своїм клієнтам звернути увагу на Кюрасао, Мальту, Коста-Рику, Острів Мен та Великобританію. У 2020 році букмекерська діяльність стала законною і в Україні, тому ВігоЛекс з нетерпінням чекає запуску ринку, щоб оцінити всі його переваги та недоліки;
 • сайт та/або мобільний додаток – на етапі розробки, запуску та просування софта неодмінно буде потрібна юридична допомога, оскільки законодавство кожної юрисдикції встановлює свої вимоги щодо технічної складової – системи ідентифікації, обмеження депозиту, реклами і т.д.;
 • платіжні інструменти – сайт або мобільний додаток повинен бути підключений до платіжних систем. Юристи ВігоЛекс допоможуть вибрати надійного партнера в сфері платіжних послуг;
 • правила взаємодії гравця і букмекерської мережі, правила обробки персональних даних та інша документація для користувача – тільки юристи зможуть забезпечити необхідний комплаєнс, попередити і вберегти від безлічі проблем.

Це далеко не повний перелік того, що потрібно для ведення онлайн-бізнесу в сфері беттінгу. За більш детальною інформацією завжди можна звернутися до професіоналів ВігоЛекс.

Згідно із законодавством України букмекерська діяльність може здійснюватися як онлайн, так і офлайн – в букмекерських пунктах.

Для того, щоб відкрити букмекерський пункт в Україні, потрібні:

 • ліцензія;
 • приміщення в готелі 3 */ 4 * / 5 * з 50 номерами в Києві або з 25 номерами в інших населених пунктах, або приміщення на іподромі;
 • площа приміщення не менше 50 м²;
 • онлайн-система організатора букмекерської діяльності;

Для того, щоб організовувати в Україні беттинг онлайн, потрібні:

 • ліцензія;
 • онлайн-система організатора букмекерської діяльності;
 • веб-сайт з доменом в доменній зоні UA, що належить на праві власності або користування, або мобільний додаток.

Команда ВігоЛекс готова супроводжувати і забезпечувати юридичний комплаєнс букмекерської діяльності, мінімізуючи можливі ризики.

Отримати консультацію

  +38 097 215 66 70