Гральні автомати

Одним з найбільш популярніших і прибуткових видів гемблінгу є гральні автомати або слоти. Принцип їх роботи полягає у дії генератора випадкових чисел, і результат гри неможливо передбачити. На дисплеї автомата, екрані комп’ютера або телефона обертаються барабани (зазвичай три-п’ять), на яких зображені різні символи. Якщо вдалося зібрати певні символи в лінію – виграш ваш. Виплата за конкретну комбінацію залежить від того, наскільки мала ймовірність зібрати набір таких символів. Змінити послідовність символів неможливо, тому кожне нове обертання дає стільки ж шансів, скільки і будь-яке інше.

Результат гри на слотах – справа випадку, тому гравцеві потрібно розраховувати тільки на удачу, а ось власникам бізнесу не варто ризикувати  краще довірити вирішення юридичних питань фахівцям

Ігри на слотах можливі як офлайн, так і онлайн. Як правило, слоти ставлять в казино або в окремих гральних клубах. Для організаторів азартних ігор перевага гральних автоматів полягає в їх автономності від співробітників. Але відкриття залу з гральними автоматами або онлайн-залу вимагає не тільки реєстрації компанії, отримання ліцензій, відкриття банківських рахунків, але також вирішення адміністративних питань: пошуку і оренди приміщення, придбання слотів, підключення до програмного забезпечення, набору персоналу. Все це супроводжується оформленням великої кількості договорів, актів і потребує скрупульозного дотримання чинного законодавства.

Команда ВігоЛекс вже багато років супроводжує гральний бізнес в юрисдикціях, у яких це дозволено, і готова надати комплексне обслуговування, яке включає не тільки юридичну допомогу, а й сприяння у вирішенні інших завдань.

У 2020 році в Україні набув чинності закон про легалізацію грального бізнесу, зокрема, і гральних автоматів.

Для того, щоб відкрити в Україні зал з гральними автоматами, необхідні:

  • ліцензія на проведення азартних ігор в залі гральних автоматів і ліцензія на кожен автомат;
  • готель 3 */ 4 */5 * на 50 номерів у Києві або готель 3 */ 4 */ 5 * на 25 номерів в інших населених пунктах з населенням не менше 10 тис. жителів. Готель може належати на праві власності або ж перебувати в користуванні на підставі договору оренди;
  • одне або кілька приміщень із загальною площею не менше 500 м²;
  • приміщення розташоване на відстані не менше 500 м від навчальних закладів;
  • не менше 50 гральних автоматів в одному залі (одна ліцензія дозволяє розмістити 250 автоматів).

Як і в багатьох інших сферах, онлайн-сегмент гральних автоматів стає все більш зручним для користувачів завдяки всесвітній доступності, безлічі видів і концепцій слотів. Для власників бізнесу дуже вигідно запустити онлайн-слоти і працювати одночасно на кілька юрисдикцій, наприклад, з ліцензією Кюрасао, Мальти, і Великобританії. Але все не так просто, як здається на перший погляд. Крім створення програмного забезпечення та отримання ліцензії, потрібно підключити платіжну систему, системи ідентифікації гравців, забезпечити дотримання законодавства в сфері захисту персональних даних і реклами.

З командою ВігоЛекс оператори азартних ігор спокійні за вирішення юридичних питань і можуть повністю сконцентруватися на бізнес-процесах.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70