Супровід податкових перевірок

Податкова перевірка досі залишається однією з найнеприємніших і найстресовіших частин роботи для власників бізнесу, директорів і головних бухгалтерів. Постійні зміни в податковому законодавстві й психологічні бар’єри заважають керівникам обґрунтовано і законно відстоювати свою позицію перед представниками державних органів, через що податкова (яка й без того часто працює «на показник») робить негативні висновки. Більше того інспектор може виявити факти, документи й інші матеріали, що через яких посадових осіб підприємства може бути притягнуто до кримінальної відповідальності.

Будь-яке зафіксоване податкове порушення може призвести до збитків і додаткових витрат, тому грамотний супровід податкових перевірок допоможе уникнути багатьох проблем як для посадових осіб, так і для бізнесу в цілому

Щоб звести такі ризики до мінімуму, ВігоЛекс надає своїм клієнтам послуги юридичного супроводу податкових перевірок.

Безпосередньо під час перевірки юридичний супровід дозволяє:

  • показати податковим інспекторам, що компанія знаходиться під захистом юристів;
  • передоручити юристам комунікацію з інспекторами й гарантувати, що юристи будуть фіксувати процедурні порушення з їхнього боку;
  • своєчасно й обґрунтовано відповідати на всі запити інспекторів;
  • забезпечити збереження документів і попередити витік інформації;
  • оцінити свої докази перед тим, як передати їх податківцям, і випрацювати єдину позицію для всіх посадових осіб;
  • підготувати і передати податковим інспекторам письмове заперечення до акту перевірки і захистити свої права під час слухань.

Треба бути готовим до того, що в процесі податкової перевірки можливі непередбачувані ситуації, в тому числі порушення прав суб’єктів господарювання з боку інспекторів. Важливо вчасно фіксувати такі випадки, відповідати на всі питання грамотно і згідно з законодавством, а також не допускати зайвого втручання в бізнес-процеси.

Команда ВігоЛекс готова супроводжувати підприємців під час податкових перевірок і відстоювати їхні права і законні інтереси.

11.4

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70