Супутні послуги

Будь-який бізнес стикається не тільки з основними питаннями, які безпосередньо пов’язані зі сферою його діяльності та інтересів, а й з певними «супутніми» задачами. ІТ-бізнес та гемблінг – не виняток.

ВігоЛекс готове надавати комплексну підтримку високоризикованому бізнесу у різних напрямках, а саме: під час пошуку приміщення для офісу компанії, підбору і юридичного оформлення персоналу, купівлі техніки, бухгалтерського обслуговування компанії і окремих фахівців, з якими укладені контракти на виконання робіт або надання послуг і т.п.

Траст – це система управління майном, заснована на довірі. Проте будь-яку довіру повинно бути підкріплено юридичними способами захисту від недобросовісних дій

Фахівці ВігоЛекс розуміють, що сьогодні надання суто юридичних послуг вже не може повністю задовольнити високі запити високоризикованого бізнесу, тому компанія готова допомогти і в інших напрямках.

Важливо отримати комплексну юридичну підтримку як під час запуску бізнесу, так і на всіх етапах підприємницької діяльності. Це допомагає заощадити і час і гроші.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70