Створення іміджу (PEP)

Імідж громадського діяча (PEР – politically exposed person) є дуже важливим компонентом його професійної діяльності. Однак, в Україні слова «державний чиновник», «політичний діяч» тощо давно придбали негативні відтінки. В очах звичайних громадян образ громадського діяча асоціюється з корупцією і хабарами, непрозорістю і невизначеністю адміністративних процедур, незахищеністю від беззаконня чиновників. Тому питання створення іміджу PEP набуває особливої актуальності в українському суспільстві.

Імідж громадського діяча не є якоюсь абстрактною категорією. В його основі лежать реальні щоденні дії, тому створення правильного іміджу РЕР – це багатосторонній тривалий процес, що вимагає уваги і скрупульозності до деталей

Імідж публічної особи фіксує ступінь відповідності дій РЕР вимогам і очікуванням конкретних соціальних груп і суспільства в цілому. Він може бути сформований природним або штучним чином. «Природний» імідж формується в процесі взаємодії особи з громадськістю, спілкування з колегами, тобто він формується стихійно. «Штучний» імідж є результатом PR-дій, які дуже часто не відповідають реальному образу громадського діяча і не відображають його справжні особисті якості та здібності до якісної та ефективної роботи. Такий імідж створюється під запити суспільства або конкретної цільової групи.

Консультуючи РЕР з питань створення іміджу, юридична компанія ВігоЛекс ретельно аналізує кожного клієнта і прагне створити той образ, який, з одного боку, буде позитивно співзвучний суспільству, а з іншого – не буде для самої людини чимось чужим по відношенню до його природи, характеру, звичок. Однакових людей не існує, у кожного є свої особливості, які завдяки грамотній подачі можуть стати істотними перевагами.

Фактори, що негативно впливають на імідж РЕР:

  • непослідовність дій; особливо яскраво це можна спостерігати під час виборчого процесу, коли кандидати «закидають» електорат обіцянками, які відразу ж зникають після закінчення процесу; краще пообіцяти менше, але виконати це;
  • неетичне ставлення до людей і своїх колег; досить часто можна спостерігати за бійками і суперечками депутатів та інших посадових осіб, що однозначно шкодить іміджу РЕР;
  • бюрократична тональність у роботі і закритість апарату; у сучасну епоху відкритість і прозорість як ніколи стають трендом у всьому світі. Команда ВігоЛекс знає, як грамотно подавати інформацію аудиторії, створюючи при цьому потрібний образ.

Перелік не є вичерпним і для кожного випадку виробляються спеціальні умови для досягнення поставлених цілей. Професійний супровід фахівцями юридичної компанії ВігоЛекс процесу створення іміджу РЕР дозволяє уникнути багатьох неприємностей у кар’єрі публічного діяча і створити міцну основу для успішного руху вперед.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70