Геннадій Чебанов

8

Керівник практики з питань франчайзингу і роботи з публічними особами (РЕР)

Спеціаліст у сфері договірного, корпоративного, господарського, податкового, адміністративного і банківського права.

Освіта

Спеціаліст права, Національний університет «Одеська юридична академія».

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

Цивільне, корпоративне, адміністративне, податкове і банківське право, цивільний, господарський і адміністративний процес.

Геннадій здійснює повний юридичний супровід господарської діяльності юридичних осіб: реєстрацію і отримання необхідних дозвільних документів; підготовку і погодження різноманітних договорів з контрагентами; вирішення корпоративних конфліктів і позаштатних ситуацій. Бере участь у супроводі перевірок контролювальних органів, оскарженні рішень, дій і бездіяльності державних органів у адміністративному і судовому порядку.

Однією з головних сфер діяльності Геннадія є юридичний супровід бізнесу, що працює на умовах франчайзингу. Він має великий досвід представництва інтересів сторін договору франшизи і субфраншизи.

Крім того, Геннадій має успішний досвід надання послуг, що пов’язані з оформленням кредитних правовідносин у різноманітних фінансових установах, а також у частині проходження фінансового моніторингу.

Окремим напрямом діяльності Геннадія є робота з публічними особами (РЕР) у частині проходження комплаєнсу і заповнення електронних декларацій державними службовцями, а також представництво їхніх інтересів у суді у спорах про захист честі, гідності й ділової репутації.

+38 097 215 66 70