Сніжана Ткачук

snegana

Юрист

Договірне право, корпоративне право, право у сфері нерухомості

Освіта

Ірпінський державний коледж економіки та права, молодший спеціаліст

Знання мов

Українська, російська

Контакти

Сніжана Ткачук займається реєстрацією бізнесу в Україні (юридичні особи, фізичні особи-підприємці), здійснює підготовку індивідуальних статутних документів та документів оперативної бізнес-діяльності, а також реєстрацію у контролюючих та інших державних органах.

Сніжана здійснює аналіз всіх документів забудовника і пов’язаних з будівництвом компаній на предмет законності будівництва (реєстраційні документи, дозвільні документи забудовника на будівництво, перевірка земельної ділянки під забудовою, вивчення інших документів щодо будівництва). Має досвід перевірки нерухомості на наявність арештів, заборони на відчуження та іпотеки.

Разом з іншими членами команди бере участь у переговорних процесах з укладення договорів про надання послуг, договорів оренди, договорів поставки, а також залучається до їхньої підготовки та належного оформлення.

Сніжана Ткачук – молодий спеціаліст, який швидко навчається і чітко бачить своє майбутнє у юриспруденції. Сферою інтересів Сніжани є господарське та корпоративне право, а також право у сфері нерухомості.

+38 097 215 66 70