Фінансові технології

За останні декілька років фінансові технології (FinTech) увірвалися у життя кожного підприємця і докорінно змінили уявлення про банківські послуги та платіжні системи. На сьогодні не достатньо мати один рахунок навіть у найбільш надійному та стабільному банку, неможливо користуватися єдиною платіжною системою або довіряти єдиній фінансовій установі.

Натомість сучасні технології надають можливість покращувати фінансову діяльність компанії, робити її більш доступною та гнучкою за рахунок залучення нових, альтернативних способів розрахунків та платежів. Це особливо актуально для сфери високоризикованого бізнесу (high risk business), у якій завжди існує ймовірність, що та чи інша фінансова установа, змінивши внутрішні правила роботи з клієнтами, несподівано закриє рахунок компанії або відмовить у проведенні транзакції.

Команда VigoLex іде в ногу з часом. Наші фахівці постійно удосконалюють свої знання та поглиблюють досвід роботи з криптовалютами, електронними грошима та різноманітними платіжними системами (Epayments, Paysera, LeoPay, myPOS, Bilderlings, CardPay, PayPal, Neteller, Skrill, Payoneer, Credorax, Concardis, Worldline, Wirecard, BS Payone та ін.). Вони готові допомогти клієнту розібратися у нових системах платежів та обрати найбільш оптимальний варіант розрахунків для конкретної сфери високоризикованого бізнесу.

Крім того, спеціалісти VigoLex допоможуть пройти compliance-перевірку як компаніям, так і кінцевим бенефіціарам (UBO), при відкритті банківських рахунків та при підключенні до платіжних систем.

1 ysdokzyxrh8frewxbm1l a 1

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70