Інтернет та електронна комерція

На сьогодні Інтернет перетворився на безмежний майданчик для обміну інформацією, передачі даних, отримання вражень, а також для заробляння та витрачання грошей. Щодня в мережі Інтернет укладаються мільйони, а можливо, мільярди різноманітних оплатних та безоплатних угод. Електронна комерція (ecommerce) поступово витісняє традиційні види економічних відносин.

За таких обставин для кожної людини і компанії важливо захистити свої права та інтереси, незалежно від того, чи вона продає, чи  купує, чи шукає інформацію, чи рекламує свої послуги. Одному необхідно отримати конкретний продукт або послугу, а другому – одержати своєчасну та повну оплату за це. Комусь важливо, щоб до певної інформації отримало доступ якомога більше людей, а для інших – навпаки принципово, щоб певні дані могло отримати лише обмежене коло людей. І, безумовно, для усіх є важливим захист персональних даних та захист прав на об’єкти інтелектуальної власності, розміщені у цифровому середовищі.

Правова безпека у мережі Інтернет – є порівняно молодою сферою роботи юристів, проте на сьогодні – вкрай актуальна. Команда VigoLexрозуміє складнощі цієї галузі, беручи до уваги, що дуже часто контрагенти ніколи не зустрічалися та знаходяться у різних частинах світу, тому традиційні способи правового захисту, зокрема й судові, найчастіше, є недієвими. За таких обставин фахівці VigoLex вживають запобіжних заходів для максимального убезпечення клієнтів від потенційних ризиків у мережі Інтернет. Вони можуть допомогти розробити договори публічної оферти (Terms of use та Privacy Policy), врахувати обмеження GDPR в частині захисту персональних даних, а також захистити права на об’єкти інтелектуальної власності.

web 287885 scaled 1

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70