Інформаційні технології

У сучасному світі інформаційні технології пронизують життя переважної більшості населення Земної кулі. Ми настільки звикли до цього, що майже не звертаємо на це увагу, хоча за кожною новою запущеною комп’ютерною програмою, завантаженим додатком, оновленням нашого телефону, які роблять наше життя ще простішим та комфортнішим, стоїть тривала та кропітка робота цілої команди ІТ-спеціалістів та юристів, які змогли створити умови, для того, що така програма або послуга побачила світ.

Проте, як і в інших сферах бізнесу, на ринку ІТ-технологій існує недобросовісна конкуренція, порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності, судові спори, конфлікти, а іноді навіть війни та кіберзлочинність.

Команда VigoLex готова до таких викликів та може надавати комплексну допомогу ІТ-компаніям, стартапам, замовникам ІТ-продукції та окремим ІТ-спеціалістам. Ми спеціалізуємося на правовому супроводі ІТ-бізнесу, та можемо професійно надавати послуги з консультування щодо виходу на ринок, юридичного оформлення прав на комп’ютерні програми, програмне забезпечення, веб-сайти та інші пов’язані продукти, захисту інформації та персональних даних у цифровому середовищі, а також в інших сферах, пов’язаних із кібербезпекою та електронною комерцією.

Крім того, спеціалісти VigoLex знають тонкощі та нюанси правового регулювання ІТ-сфери в Україні, США та країнах ЄС, тому вони розуміють, як можна скористатися  колізіями та неузгодженостями, що існують між різними правовими системи, з метою оптимізації ІТ-бізнесу та більш ефективного досягнення цілей клієнта.

0 unejnxeak8zoxlm2

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70