Бухгалтерський облік та податкова звітність

Нормальна робота будь-якої компанії залежить від рівня організованості різноманітних процесів. Перш за все управлінських, але від злагодженості та точності роботи фінансово-бухгалтерської служби також залежить успіх бізнесу в цілому.

Не секрет, що сьогодні однією з найбільш поширених форм роботи українських та іноземних ІТ-компаній є укладення з ІТ-спеціалістами (ФОП) договорів про надання послуг або про виконання робіт. У такому разі доходи ФОП виплачуються у вигляді винагороди, отриманої на підставі цивільно-правових договорів. Відповідно, ФОП зобов’язаний самостійно вести бухгалтерський облік, заповнювати і подавати податкову звітність, що є процесом малоприємним і вельми затратним з точки зору часу і нервів.

Крім того, подання невірної податкової звітності матиме наслідком анулювання свідоцтва платника єдиного податку з подальшими штрафними донарахуваннями і переведенням ФОП на загальну систему оподаткування.

Фахівці VigoLex вважають, що кожен є спеціалістом у своїй сфері, а відтак навіщо програмісту, проджект-менеджеру чи архітектору витрачати свій час на виконання невластивих для нього функцій?

Команда VigoLex розуміє потреби ІТ-компаній і може надавати послуги з комплексного бухгалтерського обслуговування ІТ-спеціалістів (ФОП), яке також включатиме подання усієї необхідної звітності та сплату податків. Це, в свою чергу, звільнить ІТ-спеціалістів від рутинних обов’язків і надасть їм більше можливостей для повноцінної творчої роботи у сфері розвитку інформаційних технологій.

istock 1161029738

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70