ENRUUA

Бухгалтерський облік та податкова звітність

Нормальна робота будь-якої компанії залежить від рівня організованості різноманітних процесів, перш за все, управлінських. Проте, і від злагодженості та точності роботи фінансово-бухгалтерської служби залежить успіх бізнесу в цілому.

Не секрет, що на сьогодні однією з найбільш поширених форм роботи українських та іноземних ІТ-компаній є укладення з ІТ-спеціалістами (ФОП) договорів про надання послуг або про виконання робіт. У такому разі доходи ФОП виплачуються у вигляді винагороди, отриманої на підставі цивільно-правових договорів. Відповідно, ФОП зобов’язаний самостійно вести бухгалтерський облік, заповнювати та подавати податкову звітність, що є процесом малоприємним та вельми затратним з точки зору часу та нервів.

Фахівці VigoLex вважають, що кожен є спеціалістом у своїй сфері, а відтак навіщо програмісту, Рroject-менеджеру чи архітектору витрачати свій час на виконання невластивих для них функцій?

Команда VigoLex розуміє потреби ІТ-компаній та може надавати послуги з комплексного бухгалтерського обслуговування ІТ-спеціалістів (ФОП), яке також включатиме подання усієї необхідної звітності та сплату податків. Це, у свою чергу, звільнить ІТ-спеціалістів від рутинних обов’язків та надасть їм більше можливостей для повноцінної творчої роботи у сфері розвитку інформаційних технологій.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]