Кримінальне право

Будь-яка особа рано чи пізно може стати учасником кримінального провадження — як свідок, позивач або навіть підозрюваний/обвинувачуваний. В такому разі важливо забезпечити, щоб представництво інтересів на етапі досудового розгляду і в суді забезпечував досвідчений адвокат з кримінальних справ, якому під силу ефективно захистити інтереси клієнта.

Представництво інтересів у межах кримінального провадження — це завдання, що його варто довіряти лише адвокатам, які спеціалізуються на кримінальному праві та процесі, тому що на кону життя і свобода людини.

Коли потрібен адвокат з кримінальних справ?

Кримінальне провадження може виникнути внаслідок багатьох ситуацій, наприклад:

 • у разі ДТП;
 • при проведенні обшуку;
 • при звинуваченні у несплаті податків;
 • якщо ви стали жертвою шахраїв;
 • у разі неумисних дій, що призвели до тяжких наслідків тощо. 

В будь-якій з подібних ситуацій ВігоЛекс рекомендує негайно скористатися послугами адвоката. Тут важлива оперативність — що раніше ви звернетеся до адвоката по допомогу, то докладніше він зможе ознайомитися з фактичними обставинами і вибудувати правильну стратегію захисту інтересів. На жаль, дуже часто трапляється, що до адвоката звертаються, коли час втрачено, а до матеріалів справи потрапили покази і документи, що можуть значно ускладнити подальший захист.

Важливо пам’ятати, що кожен має право зберігати мовчання і вимагати адвоката.

Скільки коштують послуги адвоката з кримінального права?

При наданні послуг адвоката з кримінальних справ ціна буде різнитися в кожному окремому випадку. Якщо виходити з практики ВігоЛекс, ціна послуг з представництва інтересів у межах кримінального провадження має кілька складових:

 • вартість виконання фіксованої юридичної роботи, наприклад написання позову або процесуальних клопотань;
 • вартість участі в процесуальних діях, наприклад участі в судовому засіданні або представництва інтересів під час обшуку;
 • гонорар успіху, оплата якого здійснюється за досягнення позитивного результату кримінального провадження, що наперед обумовлюється сторонами.

У будь-якому разі вартість послуг буде визначатися в кожному конкретному випадку індивідуально, з урахуванням складності кримінальної справи і обсягів роботи, яку потрібно буде виконати. 

Послуги адвоката: консультування онлайн

Будь-який добрий адвокат з кримінальних справ має бути готовий діяти і надавати послуги в режимі онлайн. Наразі ВігоЛекс визначає формат надання адвокатами послуг у режимі онлайн як один з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

Надання адвокатом послуг у режимі онлайн може бути актуальним у наступних ситуаціях:

 • проведення обшуку в приміщенні клієнта в ситуації, коли адвокат не може прибути на обшук у необхідні терміни;
 • участь у засіданні суду в режимі онлайн-конференції;
 • проведення перемовин з опонентами в форматі онлайн тощо.

Послуги адвокатів у кримінальних справах в Одесі

Адвокати команди ВігоЛекс, які працюють в одеському офісі, мають багатий досвід представництва інтересів клієнтів у межах кримінального провадження, тому готові оперативно і якісно проконсультувати клієнтів з будь-яких питань, що пов’язані з захистом їхніх прав та інтересів.

 

shutterstock 427748053 min

Отримати консультацію​

  +38 097 215 66 70