Захист і представництво інтересів у суді

Кримінальне провадження загалом складається з двох великих етапів — досудового розслідування і судового розгляду справи.

Якщо вас залучають у якості учасника кримінального провадження на етапі судового розгляду справи, ВігоЛекс радить потурбуватися про надійний захист ваших прав та інтересів.

Один з важливих моментів адвокатської допомоги — оперативність. Необхідно завернутися по допомогу до адвоката якомога раніше, щоб адвокат був максимально підготований до судового розгляду. І ще одне — адвокат має точно знати, що насправді сталося.

Коли ви вдаєтеся до юридичних послуг адвоката, важливо пам’ятати: що раніше ви звернетеся до адвоката, то більше в нього буде часу на ознайомлення з матеріалами провадження і розробку тактики дій із захисту ваших прав та інтересів.

Послуги адвоката в судовому процесі

В межах захисту і представництва інтересів наших клієнтів у суді адвокати команди ВігоЛекс надають наступні послуги:

 • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи та їх аналіз;
 • розробка і погодження з клієнтом тактики дій у межах кримінального провадження;
 • участь у судових засіданнях та інших процесуальних діях у межах судового розгляду справи;
 • підготовка і подання необхідної документації, включно з клопотаннями, скаргами тощо;
 • складання і подання адвокатських запитів у інтересах клієнта;
 • комунікація з органами слідства і прокуратури, судом;
 • оскарження постанов і рішень суду;
 • юридичний супровід спору в судах апеляційної та касаційної інстанцій тощо.

Вартість послуг адвоката

Кожне кримінальне провадження — це максимально індивідуальний процес, тому єдиної вартості адвокатських послуг у межах судового розгляду кримінальної справи не існує. Вартість таких послуг формують кілька складових:

 • вартість виконання фіксованої юридичної роботи, наприклад подання адвокатських запитів або оскарження рішення суду;
 • вартість участі у процесуальних діях, наприклад участі в судовому засіданні;
 • гонорар успіху, оплата якого здійснюється за досягнення позитивного судового рішення. Розмір і умови оплати обумовлюються сторонами наперед.

У кожному окремому випадку вартість послуг адвоката буде визначатися індивідуально, з урахуванням складності кримінальної справи і обсягу робіт, що їх потрібно буде виконати.

Представництво інтересів у суді

На жаль, часто трапляються ситуації з неправомірними діями з боку правоохоронних і контролювальних органів, результатом яких стають обвинувачення в бік бізнесу. Адвокати команди ВігоЛекс мають великий досвід представництва і захисту інтересів своїх клієнтів у суді. Ми завжди відповідально підходимо до питань захисту бізнесу і наших клієнтів.

Якщо ви виступаєте у ролі постраждалого в межах кримінального провадження, дуже важливо в процесі розгляду справи в суді робити все можливе для захисту своїх інтересів і досягнення позитивного результату розгляду справи.

Крім того, не варто нехтувати послугами адвокатів у разі, якщо вас залучають до розгляду справи в суді в якості свідка: консультація з адвокатом дозволить вам зрозуміти, яку тактику дій краще обрати і як уникнути порушення ваших прав та інтересів або зазіхань на них.

Адвокати команди ВігоЛекс мають великий досвід представництва інтересів клієнтів у суді. Наші адвокати готові оперативно і якісно проконсультувати клієнтів з будь-яких питань, що пов’язані з захистом їхніх прав та інтересів у суді.

 

shutterstock 1371628268 min

Отримати консультацію​

  +38 097 215 66 70