Підготовка і супровід укладання договорів

У договорі сторони погоджують усі істотні умови угоди щодо нерухомості, права і обов’язки сторін, відповідальність за порушення договору тощо. Тому ретельна підготовка і вичитування договорів — це юридична умова угод із нерухомістю.

Основний принцип договірного права — це свобода договору: сторони можуть вказати в документі все, що не суперечить закону. Однак, на жаль, сторони часто додають у договір умови, які можна трактувати неоднозначно. Якщо між сторонами виникне конфлікт, така умова може завадити одній із них сповна захистити свої права у межах угоди.

При підготовці чи вичитуванні договорів, що пов’язані з нерухомістю, обов’язково потрібна допомога юриста. Це дозволить уникнути можливих ризиків у випадку конфлікту з контрагентом, а також додатково захистити ваші права

Процес підготовки угоди з нерухомістю можна розділити на декілька етапів.

Перший етап — це обговорення формату угоди, з’ясування усіх її істотних умов і особливостей. На цьому етапі юристи ВігоЛекс можуть попросити вас дати відповіді на питання щодо конкретних умов угоди, щоб повністю зрозуміти і коректно відобразити їх у договорі.

На другому етапі спеціалісти ВігоЛекс готують попередній варіант договору, виходячи з відповідей на питання і обговорення механізмів майбутньої угоди.

Третій етап передбачає погодження усіх умов договору, обговорення можливих доповнень або правок, які сторони бажають до нього внести.

На четвертому етапі юристи ВігоЛекс готують і вичитують фінальну версію договору, а також можуть підготувати супровідний лист для партнера із поясненням головних умов договору.

Супровід укладання договору в угодах з нерухомістю передбачає юридичну підтримку клієнта під час переговорів з контрагентом, а також під час узгодження і внесення правок у запропонований варіант договору.

Ця стадія часто вимагає набагато більше ресурсів, ніж підготовка проєкту договору. Іноді процес погодження умов між сторонами може тривати кілька місяців, а в особливо складних випадках — кілька років.

Шаблонні договори з Інтернету не замінять доброго юриста, більше того, їх використання може сповільнити переговори або призвести до укладення угоди, яку точно можна оскаржити

Досить часто переговори з партнером щодо угоди й погодження з ним правок дуже затягуються, тому що сторони використовують шаблонні договори з Інтернету замість того, щоб довірити розробку договору юристам, або юристи з обох сторін прописують договори виключно в інтересах свого клієнта і таким чином створюють явний дисбаланс прав і обов’язків сторін.

Під час роботи з усіма своїми клієнтами, зокрема за підготовки й супроводу угод з нерухомістю, команда ВігоЛекс дотримується принципів розумності, ефективності й індивідуального підходу. Це дозволяє нашим клієнтам швидко і ефективно захистити свої інтереси у відносинах з партнерами.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70