Людмила Довгопола

9

Юрист

Право інтелектуальної власності, договірне право, корпоративне право, процес, франчайзинг

Освіта

Магістр права, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності, курс «Основи інтелектуальної власності»

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

Право інтелектуальної власності, договірне право, корпоративне право, процес, франчайзинг

Людмила Довгопола спеціалізується на питаннях реєстрації торговельних марок за національною та міжнародними процедурами, здійснює підбір класів МКТП, аналізує наявність ризиків відмови в реєстрації, проводить пошук торговельних марок на схожість і тотожність. Супроводжує процедуру реєстрації авторського права в Україні.

Має досвід із захисту прав на торговельну марку від їх порушення третіми особами та подання мотивованих заперечень проти їх реєстрації. Належним чином подані заперечення неодноразово запобігали порушенню прав інтелектуальної власності та законних інтересів власників.

Людмила бере участь у розробці ліцензійних угод та угод про передачу прав інтелектуальної власності. Супроводжує процедуру по включенню об’єктів інтелектуальної власності до Митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності України.

Крім того Людмила має значний досвід у роботі з франчайзі та субфранчайзі, брала участь у представництві інтересів власників франшизи як перед материнськими компаніями, так і в органах державної влади.

+38 097 215 66 70