Банківське право та міжнародні розрахунки

З кожним роком відкриття банківських рахунків компаній, що працюють у сфері IT та високоризикованого бізнесу (гемблінг, дейтинг, майнінг тощо), стає все складніше. Однак, це можливо.

Гроші – це кров бізнесу. Банківський рахунок і платіжні сервіси – кровоносна система.

Команда ВігоЛекс професійно проконсультує щодо вибору оптимальних банківських і платіжних послуг і забезпечить відкриття рахунків як в Україні, так і за кордоном. Юристи ВігоЛекс мають багаторічний досвід роботи і партнерські відносини з класичними та електронними банками у різних країнах світу (Швейцарія, Кіпр, Великобританія, Іспанія, Андорра, Латвія, Литва, Болгарія, Грузія та ін.). Фахівці ВігоЛекс також нададуть допомогу у процесі проходження клієнтами всіх комплаєнс-процедур (KYC, AML).

Більш того, фахівці ВігоЛекс мають досвід співпраці із сучасними платіжними системами (Epayments, Paysera, LeoPay, myPOS, Bilderlings, CardPay, PayPal, Neteller, Skrill, Payoneer), які можуть стати повноцінною альтернативою класичному банківському рахунку або ж цінним доповненням до нього у частині послуг еквайрингу і випуску платіжних карт.

Також може бути надана послуга обслуговування криптовалютних рахунків (Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, EOS, Ethereum, Litecoin, Ripple і т.д.), яка дасть можливість ефективно розпоряджатися цим ліквідним активом.

3 768x573 1

Від банку та платіжної системи залежить стабільність усього бізнесу. Головне – зробити правильний вибір

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70