Шановні правники! Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-семінарах на вебінарах з провідними експертами в сфері ІТ-права, гемблінгу, трастів, нерухомості та кримінального права.

fvf

 

У жовтні 2021 головними темами для обговорення стануть особливості оподаткування для резидентів «Дія City»; наслідки порушень GDPR, а також прийнята редакція проєкту закону «Про віртуальні активи».

 

 

 

01.10.21 — Особливості оподаткування для резидентів «Дія City». Коли закінчується спеціальний режим та чи можна використовувати загальний? Спікер — Ганна Буяджи.

04.10.21 — Особливості судових спорів щодо NDA-/NCA-договорів. Спікер — Ганна Буяджи.

06.10.21 — Наслідки порушень GDPR-комплаєнсу в розрізі співробітництва з іноземними юрисдикціями. Спікер — Володимир Кочетков.

08.10.21 — Юридичний супровід залучення інвестицій. Особливості юридичного оформлення фінансування з іноземних юрисдикцій. Спікер — Ганна Буяджи.

11.10.21 — Робота з дебіторською заборгованістю. Технології моніторингу проблемної заборгованості. Спікер — Олександр Гольбарт.

13.10.21 — Контроль персоналу в ІТ-галузі. Тонка червона лінія між законними і незаконними методами контролю співробітників. Спікер — Ганна Буяджи. 

15.10.21 — Правильне оформлення інтернет-магазину. Вибір форми діяльності, системи оподаткування, КВЕДів та договори, необхідні для ведення діяльності в Інтернеті. Спікер — Сніжана Ткачук.

18.10.21 — Юридичні аспекти оформлення стартапу. Партнерські договори, залучення та розподіл коштів, вибір форми діяльності, договори зі співробітниками. Спікер — Ганна Буяджи.

20.10.21 — Використання персональних даних у сфері е-commerce. Спікер — Володимир Кочетков.

22.10.21 — Продаж товарів на закордонних майданчиках. Юридичні аспекти для європейського і американського ринку. Спікер — Ганна Буяджи.

25.10.21 — Прийнята редакція проєкту закону «Про віртуальні активи». Чого чекати бізнесу та як підготуватися до легалізації. Спікер — Сергій Збожинський.

27.10.21 — Види франшиз та їх юридичне оформлення відповідно до законодавства України. Спікер — Ганна Буяджи.

29.10.21 — Договори на розробку програмного забезпечення. Правильне оформлення та їхня дія в іноземних юрисдикціях. Спікер — Ганна Буяджи.

 

Під час вебінару експерти прокоментують всі зазначені теми і дадуть відповіді на питання учасників. Для реєстрації на семінар просимо заповнити онлайн-заявку.

Особам, які зареєструвалися, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у семінарі.