Відкрити рахунок в ОАЕ

Останнім часом Об’єднані Арабські Емірати стають все популярнішим напрямком як для відкриття компаній, що працюють на зарубіжний ринок (Європа, Північна Америка, Південно-Східна Азія тощо), так і для зберігання особистих накопичень окремими особами.

У обох зазначених випадках виникає потреба відкрити рахунок у ОАЕ. Такий рахунок дозволить зберігати кошти чи приймати платежі від контрагентів, а у випадку з компанією — вести її операційну діяльність.

Як відкрити рахунок у ОАЕ?

Процедура реєстрації банківського рахунку в ОАЕ схожа на аналогічну процедуру в інших юрисдикціях.

Базово всю процедуру відкриття рахунку можна розділити на три етапи:

Етап 1 — необхідно надавати банку документи, які він запитує для відкриття рахунку, після чого банк організовує дзвінок на номер клієнта. Суть такого дзвінка — отримати від клієнта підтвердження адреси електронної пошти, номера телефону, адреси проживання та номера паспорту, що вказані у заявці. Після отримання підтвердження банк починає обробку заявки.

Етап 2 — співробітники банку згідно з внутрішніми AML/CTF та іншими процедурами обробляють заявку, проводять перевірку особи, яка реєструє рахунок, і безпосередньо відкривають рахунок. Банки в ОАЕ вимагають, щоб клієнт під час відкриття рахунку вносив на рахунок у Еміратах певну грошову суму, розмір якої залежить від вибраного банку. А отже, необхідно покласти потрібну суму на рахунок.

Етап 3 — після внесення коштів на рахунок у Еміратах банк може організувати повторний дзвінок клієнту для того, щоб підтвердити правильність умов відкриття, обслуговування рахунку тощо.

Вся комунікація зі співробітниками банку відбувається англійською мовою.

Документи для відкриття рахунку

Як і в будь-якій іншій країні, перелік документів, що необхідні для того, аби відкрити рахунок у банку ОАЕ, залежить від того, на чиє ім’я відкривається рахунок — на ім’я фізичної особи чи на компанію.

Щоб фізична особа могла відкрити рахунок у ОАЕ, така особа має надати банку наступну інформацію:

 • Заяву на відкриття банківського рахунку.
 • Паспорт із зазначенням адреси і позначкою про перетин кордону ОАЕ.
 • Виписку за поточним банківським рахунком бенефіціара.
 • Довіреність — за умови, що рахунок відкриває представник особи.

Під час відкриття банківського рахунку для компанії банки зазвичай вимагають більш комплексний набір документів:

 • Профіль компанії, що містить наступні дані: види діяльності компанії; опис роботи; країни діяльності; інформація про 3 клієнтів і 3 постачальників (назва компанії, країна, сайт); валюти відкриття рахунку; максимальний обіг компанії за перший рік діяльності.
 • Докази реальності бізнесу: корпоративні документи компанії, договори оренди офісу, деталізована виписка з банку за корпоративним рахунком за 6 місяців тощо.
 • 3-місячна квитанція за комунальні послуги — оригінал і переклад англійською мовою.
 • Довіреність — за умови, що рахунок відкриває представник компанії.

oae

Перелік банків

Лояльність, строки та вартість процедури відкриття банківського рахунку в ОАЕ багато в чому залежать від вибору банку, в якому буде відкриватися рахунок.

У даній ситуації Віголекс не вважає за правильне рекомендувати послуги конкретного банку/банків, адже кожна ситуація — індивідуальна і два різних клієнти майже ніколи не мають однакових цілей, які б вони переслідували під час відкриття банківського рахунку.

Нерезидент чи резидент ОАЕ може відкрити рахунок в одному з наступних банків:

 • Mashreq Bank.
 • National Bank of Fujairah.
 • Emirates NBD PJSC.
 • Noor Bank.
 • Emirates Islamic Bank.
 • National Bank of Ras Al Khaimah (RAKBANK).
 • Arab Bank for Investment and Foreign Trade (Al Masraf).
 • United Arab Bank.
 • First Abu Dhabi Bank.

Просто і швидко відкрити рахунок з ВігоЛекс

Спеціалісти команди ВигоЛекс мають великий досвід супроводу процесу відкриття банківського рахунку для клієнтів компанії та їхнього бізнесу в різних юрисдикціях, зокрема в ОАЕ.

Наявна експертиза в даній сфері дозволяє нам надавати послуги якісно, в обумовлені строки та з найменшим можливим рівнем залучення клієнта до юридичної частини процесу відкриття рахунку.

Юристи ВігоЛекс будуть раді допомогти вам з вашим запитом і проконсультувати з питань щодо вартості та строків відкриття рахунку в банку ОАЕ, нюансів такої процедури відкриття банківського рахунку, алгоритму дій на кожному з етапів і вартості послуг ВігоЛекс у даній ситуації.

Получить консультацию

  +38 (068) 520-88-88