Юридичний супровід процесуальних дій

Процесуальна дія визначається законодавством як будь-яка судова, слідча чи інша дія, передбачена законодавством. Це поняття охоплює всі такі відомі процедури: як обшук, арешт активів, виклик на допит, вилучення майна, а також інші дії зі сторони прокуратури, суду чи правоохоронних органів.

Команда ВігоЛекс надає послуги юридичного супроводу інтересів бізнесу в рамках будь-якого виду процесуальних дій. Виходячи з практики команди ВігоЛекс, найбільш розповсюджені варіанти процесуальних дій, у яких бізнесу не обійтись без кваліфікованої юридичної допомоги – це:

Обшук в компанії

Обшук – страшне слово для будь-якого бізнесмена. Обшук проходить завжди неочікувано, а після його завершення залишається душевна порожнеча. Цього можна уникнути, якщо на обшуку буде присутній кваліфікований адвокат. Якщо в компанію прийшли з обшуком –варто не пускати представників правоохоронних органів всередину до тих пір, поки не прибуде адвокат – таке право вам гарантує Конституція та чинне законодавство України.

Наявність адвоката під час обшуку допоможе перешкодити незаконним діям представників правоохоронних органів, а також запобігти можливим необдуманим діям  зі сторони ваших співробітників

Також фіксуйте будь-які дії представників правоохоронних органів на відео – це може стати стримуючим фактором для правоохоронних органів та цінним доказом в майбутньому у разі оскарження їх дій в суді.

Вилучення та арешт майна

Кожний бізнесмен знає, що вилучення майна чи арешт активів можуть, як мінімум, паралізувати роботу компанії, як максимум – стати причиною її закриття. Тому важливо, або не допустити можливість такої ситуації, або максимально швидко скасувати такий арешт чи вилучення.

Команда ВігоЛекс має великий досвід у питаннях оскарження рішень про арешт активів та вилучення майна, якими супроводжується майже кожен обшук будь-якій компанії. Адвокати ВігоЛекс допоможуть повернути активи чи майно, щоб ви могли продовжувати вашу бізнес-діяльність.

Виклик на допит

На жаль, у вітчизняних реаліях допит не виглядає так, як в американських фільмах, тому присутність юриста на допиті – це must have для тих, хто бажає після завершення допиту продовжити свою підприємницьку діяльність.

Команда ВігоЛекс допоможе якісно підготуватись до допиту, опрацювати стратегію та можливі алгоритми дій як на допиті, так і при спілкуванні зі слідчим. Крім того, присутність юриста з вашого боку сама по собі значно зменшує можливість неправомірних дій чи провокацій зі сторони слідчого на допиті.

Суперечки з правоохоронними органами

Нажаль, можливі процесуальні дії правоохоронних органів, органів прокуратури та суду не обмежуються трьома перерахованими вище діями. Ви ніколи не знаєте, з чого може початись ваш день: з чашки кави чи з виклику до прокуратури.

Команда ВігоЛекс надає послуги юридичного супроводу інтересів бізнесу в межах будь-яких взаємодій бізнесу з правоохоронними органами, органами прокуратури та судом. Наша команда допоможе вам швидко, якісно та надійно вирішити будь-які питання, пов’язані з процесуальними діями з боку вищевказаних органів.

Команда ВігоЛекс має значний досвід роботи в сфері юридичного супроводу процесуальних дій та успішно захищає інтереси своїх клієнтів від дій правоохоронних органів, прокуратури та суду.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70