ENRUUA

Юридичний супровід процесуальних дій

Процесуальна дія визначається законодавством як будь-яка судова, слідча чи інша дія, передбачена законодавством. Це поняття охоплює всі такі відомі процедури: як обшук, арешт активів, виклик на допит, вилучення майна, а також інші дії зі сторони прокуратури, суду чи правоохоронних органів.

Команда ВігоЛекс надає послуги юридичного супроводу інтересів бізнесу в рамках будь-якого виду процесуальних дій. Виходячи з практики команди ВігоЛекс, найбільш розповсюджені варіанти процесуальних дій, у яких бізнесу не обійтись без кваліфікованої юридичної допомоги – це:

Обшук в компанії

Обшук – страшне слово для будь-якого бізнесмена. Обшук проходить завжди неочікувано, а після його завершення залишається душевна порожнеча. Цього можна уникнути, якщо на обшуку буде присутній кваліфікований адвокат. Якщо в компанію прийшли з обшуком –варто не пускати представників правоохоронних органів всередину до тих пір, поки не прибуде адвокат – таке право вам гарантує Конституція та чинне законодавство України.

Наявність адвоката під час обшуку допоможе перешкодити незаконним діям представників правоохоронних органів, а також запобігти можливим необдуманим діям  зі сторони ваших співробітників

Юридичний супровід процесуальних дій

Також фіксуйте будь-які дії представників правоохоронних органів на відео – це може стати стримуючим фактором для правоохоронних органів та цінним доказом в майбутньому у разі оскарження їх дій в суді.

Вилучення та арешт майна

Кожний бізнесмен знає, що вилучення майна чи арешт активів можуть, як мінімум, паралізувати роботу компанії, як максимум – стати причиною її закриття. Тому важливо, або не допустити можливість такої ситуації, або максимально швидко скасувати такий арешт чи вилучення.

Команда ВігоЛекс має великий досвід у питаннях оскарження рішень про арешт активів та вилучення майна, якими супроводжується майже кожен обшук будь-якій компанії. Адвокати ВігоЛекс допоможуть повернути активи чи майно, щоб ви могли продовжувати вашу бізнес-діяльність.

Виклик на допит

На жаль, у вітчизняних реаліях допит не виглядає так, як в американських фільмах, тому присутність юриста на допиті – це must have для тих, хто бажає після завершення допиту продовжити свою підприємницьку діяльність.

Команда ВігоЛекс допоможе якісно підготуватись до допиту, опрацювати стратегію та можливі алгоритми дій як на допиті, так і при спілкуванні зі слідчим. Крім того, присутність юриста з вашого боку сама по собі значно зменшує можливість неправомірних дій чи провокацій зі сторони слідчого на допиті.

Суперечки з правоохоронними органами

Нажаль, можливі процесуальні дії правоохоронних органів, органів прокуратури та суду не обмежуються трьома перерахованими вище діями. Ви ніколи не знаєте, з чого може початись ваш день: з чашки кави чи з виклику до прокуратури.

Команда ВігоЛекс надає послуги юридичного супроводу інтересів бізнесу в межах будь-яких взаємодій бізнесу з правоохоронними органами, органами прокуратури та судом. Наша команда допоможе вам швидко, якісно та надійно вирішити будь-які питання, пов’язані з процесуальними діями з боку вищевказаних органів.

Команда ВігоЛекс має значний досвід роботи в сфері юридичного супроводу процесуальних дій та успішно захищає інтереси своїх клієнтів від дій правоохоронних органів, прокуратури та суду.

Отримати консультацію

Даю згоду на обробку моїх персональних данних

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]