Супровід компанії з питань трудового права

Найважливіша цінність компанії – це люди, які в ній працюють. Взаємовідносини роботодавця з працівниками потребують постійної уваги,  при цьому правильне вирішення усіх питань, що виникають у сфері трудових правовідносин, – це значна економія для бізнесу.  

Трудове законодавство об’ємне та водночас доволі консервативне: наразі діє Кодекс законів про працю України, прийнятий ще у 1971 році, застосовуються законодавчі акти СРСР. Вирішення компанією питань у галузі трудового права потребує глибокого знання нормативно-правових актів та практики його застосування.

 Штрафи, накладені контролюючими органами за порушення трудового законодавства, можуть сягати до двохсот тисяч гривень лише за одного працівника. Юридичний супровід компанії у сфері трудових правовідносин – це гарантія безпеки бізнесу та захист від додаткових витрат.

Компанія ВігоЛекс надає повний спектр послуг у галузі трудового права, які включають, зокрема:

  • консультування з питань трудового права;
  • підготовку документації у сфері трудових правовідносин;
  • юридичну допомогу у питаннях скорочення штату та звільнення працівників;
  • отримання дозволу на працевлаштування іноземців в Україні;
  • супроводження перевірок контролюючих органів;
  • представництво компанії у трудових спорах.

Спеціалісти ВігоЛекс успішно надають правову допомогу з усіх питань трудового права, ділячись знаннями та багаторічним досвідом. Для полегшення ведення бізнесу команда ВігоЛекс пропонує своїм клієнтам  як супровід окремих юридичних питань, так і щомісячне абонентське обслуговування, що забезпечить стабільне дотримання законодавства та допоможе ухвалювати ефективні рішення, які враховуватимуть специфіку конкретної фірми. Відповідальне та комплексне вирішення юридичних питань – запорука успіху компанії.

+38 097 215 66 70