Представництво інтересів у трудових спорах

Трудові відносини не завжди протікають легко: випадки непорозумінь та конфліктів між роботодавцем та працівниками практично неминучі. Відстояти свої права, захистити компанію від незаконних вимог працівників та збільшити шанси досягти бажаного результату краще, скориставшись досвідом та професійними юридичними знаннями. Звернення до команди ВігоЛекс збереже ваш час та позбавить від надмірних хвилювань, пов’язаних із судовим процесом. 

Юристи ВігоЛекс представляють інтереси клієнта під час досудового врегулювання трудового спору, а також здійснюють захист у судовому процесі. Щоб не пропустити процесуальні строки, а також визначити перспективу вирішення справи, врахувати усі правові нюанси та досягти успіху у вирішенні спору, доцільно звернутись до професіоналів.

Послуги ВігоЛекс з представництва інтересів у трудових спорах включають:

  • аналіз матеріалів справи, формування правової позиції, тактики та стратегії захисту, підготовку доказової бази;
  • консультування з питань досудового та судового врегулювання трудових спорів;
  • підготовку та подання до суду позовної заяви, відзиву, інших заяв по суті справи;
  • складання необхідних заяв, клопотань та заперечень проти заяв та клопотань;
  • підготовку та подання апеляційних та касаційних скарг;
  • представлення інтересів сторони на засіданнях комісії з трудових спорів;
  • представництво клієнта (як працівника, так і роботодавця) в судах усіх інстанцій;
  • здійснення контролю за виконанням рішень судів та комісії з трудових спорів.

Незважаючи на те, що трудові спори здаються на перший погляд нескладними, наслідками їх розгляду у суді без кваліфікованого юридичного супроводу часто  є стягнення коштів значного розміру, притягнення керівника до відповідальності і втрата компанією хорошої репутації.

Команда ВігоЛекс може виступити медіатором у переговорах між зацікавленими сторонами та не допустити передачу справи до суду, зекономивши таким чином час, гроші та нерви обох сторін.

+38 097 215 66 70