Представництво інтересів у спорах з органами влади

Від конфлікту з органами влади не застрахований жоден бізнес – аналоговий або діджиталізований, IT-бізнес або виробництво – конфлікт може статися з кожним. В свою чергу, конфлікт з органами влади – це завжди довго, дорого, складно та неприємно.

Взаємодія з органами влади – це одна з неминучих сторін будь-якого бізнесу. Жоден бізнес не застрахований від того, що така взаємодія може стати конфліктною, та почне негативно впливати на господарську діяльність.

За роки роботи команда ВігоЛекс напрацювала правову експертизу в сфері представництва інтересів бізнесу в суперечках з органами влади, яка дозволяє вирішувати проблеми клієнтів настільки швидко і безболісно для клієнтів, наскільки це можливо.

Право різне, і в кожній зі сфер права є своя специфіка судового провадження, попереднього розгляду, вимог законодавства та ін. Найбільш часто зустрічаються такі суперечки з органами влади, як:

Адміністративні суперечки

Будь-які суперечки з контролюючими органами влади, будь то податкова чи пожежна інспекція, орган реєстрації прав власності або інші контролюючі органи, найчастіше вирішуються в адміністративних судах. Суперечки з контролюючими органами влади – це завжди паперова тяганина та відсутність будь-якого адекватного співробітництва з боку контролюючих органів.

Кожен бізнес, який стикався з податковим повідомленням-рішенням (ППР), суперечками з Антимонопольним комітетом або всілякими перевірками всіляких державних органів знає, що такі суперечки в однаковій мірі складні та важливі. Крім того, окрему увагу заслуговують суперечки з митними органами, які, на жаль, є щоденною практикою компаній, що пов’язані з торгівлею, імпортом та експортом.

Команда ВігоЛекс надає першокласні послуги з представництва інтересів бізнесу в суперечках з контролюючими органами влади та може допомогти вам пройти таку процедуру суперечки швидко та з мінімально можливими втратами. Ми допоможемо бізнесу якісно оскаржити рішення органів влади про нарахування фінансових санкцій, про порушення вимог економічної конкуренції, про накладення арешту на активи або нерухоме майно, а також інші конфліктні ситуації та суперечки з органами влади.

Кримінальні суперечки

Окремою категорією виступають суперечки з правоохоронними органами, органами прокуратури та судом. Такі суперечки розглядаються та вирішуються у рамках кримінального провадження, що, виходячи з досвіду команди ВігоЛекс, є найбільш складним і комплексним в частині законодавчих вимог та регулювання.

Наслідки таких дій, як обшуки, вилучення майна, арешт активів та ін., необхідно оскаржити і вирішити саме у рамках кримінального провадження. Крім того, звинувачення в ухиленні від сплати податків, в шахрайстві, в незаконній легалізації прибутків та ін. – це все є предметом кримінального провадження.

Команда ВігоЛекс має багаторічний досвід представництва інтересів бізнесу в суперечках з органами влади у рамках кримінального провадження. Напрацьована експертиза нашої команди дозволяє нам якісно та надійно захищати інтереси наших клієнтів у суперечках з правоохоронними органами, органами прокуратури та судом.

Правова експертиза команди ВігоЛекс дозволяє нам запропонувати будь-якому бізнесу персоналізоване рішення для його конкретної ситуації в суперечці з органами влади.

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70