7 лютого 2020 року в Києві відбулась маленька конференція українських ІТ проєктів. Звісно, що команда VigoLex не змогла пропустити цю подію. Ми зробили короткий підсумок представлених українських проєктів:

  1. Getmancar – проєкт з короткострокового прокату машин (car sharing). Достатньо цікава доповідь CEO Тараса Гетьманського про проблеми, з котрими зіткнувся проєкт у зв’язку з ситуацією в Криму та на Cході України та про те, як цей проєкт переборов усі труднощі на своєму шляху зміг вирости в Грузії та продовжує зростати на території України. 
  2. Другим, не менш цікавим проєктом був Ліки24. Це проєкт, який вирішив одну з найактуальніших проблем українців – пошук та доставлення ліків по адекватній ціні. Проєкт вже створив велику партнерську мережу по всій Україні та продовжує зростати. Як стверджує СЕО компанії, Антон Авринський, потенціал проєкту Ліки24 та варіації його застосування обмежуються лише фантазією команди. Цікаво було б послухати про взаємодію з юристами, котрі супроводжували проєкт, та, схоже, не дуже хвилювалися про його запуск, оскільки могли на корні зарубити проєкт своїми недостатньо компетентними рішеннями. Впевнений, що в компанії VigoLex така ситуація не сталася б, адже успіх Клієнта – це наша репутація. 
  3. Останнім спікером був Андрій Матвейчук, співзасновник та директор Інтелсофт Технолоджис. Мабуть, найяскравіший виступ з усіх, що були на конференції. З самого початку я не міг повірити, що настільки крута компанія та продукт знаходиться саме в Україні, а не десь у Кремнієвій долині. Компанія створила свою унікальну платформу на основі ШІ, котра аналізує тисячі отримуваних даних, вибирає найоптимальніші, будує закономірності та видає блискучий результат. Що найцікавіше, платформа дуже легко налаштовується під різноманітні види бізнесу (банки, фінанси, рекрутингові агенції та інші види бізнесу).

Крім цього на конференції також виступали засновники інших українських продуктів.

Можемо сказати, що Україні є чим пишатися, адже стартапери не дрімають. Не забувайте, що будь-якому стартапові краще з самого початку вибрати правильну команду для юридичного супроводу, а VigoLex із задоволенням Вам у цьому допоможе!

img news2020 2