bgv01 липня 2020 р. Керуючий партнер Компанії VigoLex Ганна Буяджи взяла участь у вебінарі «Довірча власність (Фідуція) 2», організованому Асоціацією правників України. До участі у заході долучилися провідні науковці-правники, юристи-практики у сфері цивільного права, а також Міністр юстиції України.

Під час свого виступу на тему «Фідуціарний заклад – що це таке і як це працює в Україні» Ганна Буяджи детально проаналізувала положення чинного законодавства в частині регулювання забезпечувальної довірчої власності. При цьому вона наголосила на потенційних ризиках цього способу забезпечення, як для боржників, так і для кредиторів. 

На думку, Ганни Буяджи, «закон, яким було запроваджено забезпечувальну довірчу власність, непродуманий, поверховий та написаний без аналізу можливих проблем, до яких він може призвести на практиці. Він закладає потенційні можливості для зловживань, як зі сторони боржника, так і зі сторони кредитора. При цьому жодна зі сторін не є повною мірою захищеною від протиправних дій іншої сторони. Ці, а також інші фактори можуть призвести до нівелювання за свою суттю хорошого та дієвого механізму забезпечення виконання зобов’язань, який успішно функціонує у більшості країн світу.».

01.07.2020