Захист честі, гідності та ділової репутації

Протягом останніх років усе більше людей, особливо публічних діячів  (PEP) та успішних бізнесменів, стають жертвами «чорного піару» через поширення недостовірної негативної інформації у ЗМІ та мережі Інтернет. Розповсюдження відверто замовних матеріалів не лише шкодить іміджу цих осіб, але і створює відчутні проблеми у політиці або бізнесі. Серед іншого, наявність негативних публікацій або відеосюжетів може призвести до відмови у відкритті приватних банківських рахунків або створити додаткові перешкоди при проходженні різного роду комплаєнсів та перевірок при реєстрації компаній, отриманні ліцензій та інших дозволів тощо.

Представництво інтересів осіб у справах про захист честі, гідності та ділової репутації передбачає не лише спростування та вилучення негативної інформації, але і доведення її недостовірності у судовому порядку. Команда VigoLex має достатній досвід в цій сфері та готова запропонувати проведення багатовекторної кампанії з відновлення та захисту іміджу PEP.

VigoLex надає наступні послуги у справах про захист честі, гідності та ділової репутації:

  • підготовка документів для звернення до Google та інших пошукових систем з вимогою про вилучення або блокування недостовірної інформації, поширеної у мережі Інтернет;
  • підготовка звернень до представників вебсайтів із вимогою про вилучення недостовірної інформації з мережі Інтренет;
  • підготовка позовних заяв про визнання негативної інформації недостовірною та про її спростування;
  • підготовка заяв про встановлення факту поширення недостовірної інформації;
  • звернення до органів виконавчої влади про виконання судових рішень про  спростування недостовірної інформації;
  • допомога у створенні позитивного іміджу PEP.
crisis communications leaders covid report 1024x599 1

Отримати консультацію

    +38 097 215 66 70