04 листопада у Києві пройшла масштабна конференція для афіліатів гемблінг-індустріїї – Kyiv iGaming Affiliate Conference 2020. Подія зібрала найкращих експертів у сфері юриспруденції, маркетингу та розробки програмних рішень. Були розкриті теми грального бізнесу в Україні та світі, визначені особливості маркетингового просування азартних ігор, управління та масштабування проектів .

Серед запрошених фахівців була керуючий партнер Юридичної компанії ВігоЛекс Ганна Буяджи, яка виступила у рамках панельної дискусії «Трансформація українського ринку онлайн-гемблінгу: юридичні ризики, сучасний стан та перспективи».

Ганна розповіла про конкурентоспроможність українського онлайн-гемблінгу порівняно з іншими юрисдикціями, виділила основні тенденції розвитку онлайн-сегменту на глобальних ринках.

«До кінця року азартні ігри в Інтернеті становитимуть 16,5% азартного ринку у всьому світі, хоча до пандемії ця оцінка становила лише 13%. Загальне зменшення доходів від азартних ігор відбулося, але дохід від азартних ігор в Інтернеті тільки збільшився. Чітко простежується тенденція до подальшого інтенсивного розвитку онлайн-гемблінгу», – зазначила Ганна Буяджи.

афіліати