26.02.2020 р. одна з топових світових криптобірж Binance організувала невеликий мітап, на якому побував CEO VigoLex Владислав Яровой.

Декілька слів про саму біржу

Наразі Binance входить у ТОП-10 найбільших криптовалютних бірж у світі. 2017 року вона стартувала у Гонконзі, але згодом переїхала на Мальту в пошуках більш сприятливого законодавчого регулювання. Працює з біткоінами, альткоінами, стейблкоінами і фіатними валютами. Має: спотовий, маржинальний і ф’ючерсний гаманці.

Повернемося до мітапу

Основним і найбільш цікавим був виступ Івана Паскаря, Community Manager команди Binance.

Він розповів про плани компанії, проблеми з біржею, які виникли кілька тижнів тому через великий потік користувачів (як виявилося, біржа не була готова до такого напливу, тому на певний час система «лягла», чому трейдери були «шалено раді»). Наразі усі проблеми усунуті, і біржа продовжує нарощувати потужності.

Порівняно недавно Binance надала українським користувачам можливість поповнювати рахунок в гривнях, а в планах включити торгівлю криптовалютою в парі до гривні.

Безумовно, важливою подією стало підписання меморандуму між Binance і Міністерством цифрової трансформації України. За цією угодою буде створено робочу групу для розробки стратегії впровадження технології блокчейн і створення нових віртуальних активів та ринку віртуальних валют в Україні, а також для правового врегулювання діяльності, пов’язаної з криптовалюта.

Що ж це означає?

В Україні про крипту не забули! Так, хайп вже пройшов, і на часі багато інших питань (наприклад, зміни до Податкового кодексу). Але наш уряд продовжує працювати над створенням нормативної бази, яка регулюватиме сферу криптовалюти в Україні.

Передбачається введення податків на доходи, отримані від торгівлі криптовалютою (майнінг теж під питанням), і додатково, найімовірніше, буде встановлено вимогу для бірж про передачу інформації щодо акаунтів резидентів України. Іван запевнив, що біржа буде передавати інформацію та заморожувати кошти виключно на законну вимогу органів влади (нещодавно такий кейс вже був, коли на вимогу кіберполіції України був заблокований акаунт користувача біржі).

Також виступили представники команд монет Harmony і NEO. Розповіли про cвої успіхи та плани на майбутнє. Усім холдерам можемо порадити чекати “To The Moon” після початку сезону альткоінів.

В цілому, зустріч показала, що криптовалютне співтовариство в Україні досить потужне. Радує, що багато хто будує бізнес в Україні у цій сфері.

Але важливо завжди пам’ятати про одне: надійний юридичний захист себе і свого бізнесу потрібно забезпечувати НА СТАРТІ, а не тоді, коли «все пропало».

imgonline com ua Resize NkNlqUpnFTKu1zk