ENRUUA

Юрій Олійник

Податкове право, податкове консультування, вирішення податкових спорів, міжнародне податкове планування, супровід проектів у сфері нерухомості.

Юрій Олійник спеціалізується на питаннях оподаткування та вирішення податкових спорів з особливим фокусом на міжнародних транзакціях. Акцент у своїй практиці Юрій робить на консультуванні міжнародних та українських клієнтів щодо широкого спектра податкових питань у різних галузях економіки.

Юрій має значний та успішний досвід представництва інтересів клієнтів під час вирішення податкових спорів, зокрема спорів щодо бюджетного відшкодування ПДВ, дисконтування, курсових різниць, перекваліфікації “некомерційних” представництв у постійні представництва, “нікчемності правочинів”, повернення надміру сплачених податків, застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування. Портфоліо клієнтів з вирішення податкових спорів складають компанії, що представляють агро, фармацевтичний і телекомунікаційний бізнес, компанії-виробники промислового обладнання, ІТ-компанії.

Також Юрій спеціалізується на правовому супроводі операцій з відчуження та придбання об’єктів нерухомості, здійснює правовий аудит угод з купівлі-продажу нерухомості та підготовку документів для державної реєстрації прав на нерухоме майно. Консультує з питань податкового структурування операцій з об’єктами нерухомого майна.

До приєднання до VigoLex Юрій працював в українському офісі однієї з аудиторських компаній «Великої четвірки».

Керівник практики податкового права та з питань нерухомості

Адвокат, спеціаліст у сфері податкового права, податкового консультування, вирішення податкових спорів, міжнародного податкового планування, а також у сфері нерухомості.

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

Новини

Публікації

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]