ENRUUA

Поліна Парахіна

Поліна Парахіна спеціалізується на юридичному супроводі ІТ-проектів, зокрема, стартапів, що включає консультування з питань реєстрації суб’єктів господарювання, вибору моделі ведення діяльності, підготовку договорів на розробку програмного забезпечення, NDA, NCA, NSA, SaaS-контрактів, тощо.

Поліна має досвід у питаннях, пов’язаних з набуттям, здійсненням та захистом прав інтелектуальної власності, розробкою договорів про створення за замовленням і використання об’єктів права інтелектуальної власності, договорів про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності, ліцензійних договорів.

Поліна займається  розробкою ліцензійних угод з кінцевим користувачем (EULA, T&C) для сайтів та мобільних додатків у різних сферах, створенням політик та процедур конфіденційності, спрямованих на захист даних користувачів у відповідності до українського законодавства, а також в рамках забезпечення комплаєнсу з GDPR.

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут права, бакалавр (2020 р.)
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут права, спеціалізація «Інтелектуальна власність», магістр (2020-2022 р.р.)

Юрист практики ІТ-права

ІТ-право, право інтелектуальної власності, захист персональних даних

Знання мов

Українська, англійська, російська

Контакти

Новини

Публікації

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]