Олександр Гольбарт

4

Партнер, керівник практики з питань кримінального права і процесу

Спеціаліст у сфері кримінального, адміністративного, податкового права, кримінального і адміністративного процесу

Освіта

Спеціаліст права, НУ «Одеська юридична академія»

Знання мов

Українська, російська

Контакти

Олександр здійснює супровід на стадіях досудового розслідування і судового процесу в межах кримінального провадження: консультує з кримінально-правових і кримінально-процесуальних питань, надає правову допомогу учасникам кримінального процесу, бере участь під час проведення окремих слідчих дій. Як адвокат він розробляє стратегію і тактичні прийоми захисту підозрюваного, обвинувачуваного в кримінальному процесі, забезпечує захист дотримання законних прав та інтересів затриманих, підозрюваних при обранні запобіжного заходу, оскарження незаконних дій уповноважених осіб правоохоронних органів, а також судових рішень.

Однією з ключових сфер діяльності Олександра є захист або представництво інтересів осіб при проведенні дізнання, досудового слідства і в суді, зокрема на стадіях перегляду судових рішень в межах кримінальних проваджень у сфері господарських, економічних правовідносин, службової діяльності, дотримання авторських прав, а також при дорожньо-транспортних пригодах.

Окремим напрямом діяльності Олександра є аудит бізнесу в кримінально-правовому аспекті, а також проведення внутрішніх розслідувань і антикорупційних перевірок.

+38 (050) 332 1519