Лілія Деговець

liliya

Керівних практики в області будівництва та нерухомості

Освіта

Магістр права, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Магістр державного управління, Національна академія державного управління при Президентові України.

Знання мов

Українська, російська, англійська

Контакти

Адвокат, цивільне та господарське право, корпоративне право, цивільний, господарський та адміністративний процес.

Лілія Деговець має значний досвід у сфері девелопменту, будівництва, та нерухомості, договірної роботи, представництва інтересів клієнтів в цивільних, господарських, адміністративних справах, участі в сімейних спорах.

Починаючи з 2000 року, працювала у будівельній сфері, займала керівні посади, до її компетенції відносились питання організації правового забезпечення діяльності компанії-забудовника, починаючи з етапу землевідведення і закінчуючи прийняттям об’єктів в експлуатацію та передачею їх під заселення, розробка та впровадження юридичних стратегій, складання правових висновків. Поряд із цим Лілія здійснювала супровід питань, пов’язаних із орендою комерційної та жилої нерухомості, а також із відчуженням об’єктів, як первинного, так і вторинного ринку.

Працюючи в девелоперській компанії, відповідала у проектній групі за юридичний напрямок роботи, у т.ч. здійснювала правову експертизу договорів та інших документів, забезпечувала юридичний супровід  процедури отримання дозволів, містобудівних умов та обмежень, дозволів на розміщення зовнішньої реклами та ін.

Як адвокат, Лілія має успішний досвід участі в судах усіх інстанцій та юрисдикцій з цивільного, господарського, сімейного та житлового права, спеціалізується на справах щодо cпорів про право власності, пов’язаних з нерухомістю. Крім того, здійснює представництво клієнтів в адміністративних справах про оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

+38 (068) 520-88-88