ENRUUA

Нерухомість

Операції у сфері нерухомості займають одне із ключових місць в економіці України. Будь-які дії з об’єктами нерухомого майна (купівля/продаж, отримання дозвільної документації, введення в експлуатацію, узаконення самовільних будівель та ін.) підлягають ретельному державному регулюванню і є досить формалізованими. При цьому далеко не кожна людина має можливість самостійно проаналізувати усі юридичні тонкощі угод, пов’язаних із нерухомістю, оскільки, як правило, такі угоди є досить об’ємними за обсягом та складними для сприйняття.

Наприклад, навіть у «звичайній» угоді з купівлі квартири в новобудові потенційному покупцю слід проаналізувати: 1) правові підстави користування земельною ділянкою, на якій зводиться новобудова; 2) наявність в учасників будівництва належних дозвільних документів; 3) дотримання забудовником містобудівних умов та обмежень; 4) репутацію забудовника та генпідрядника, а також безліч інших моментів. Не менше юридичних питань виникає під час укладення угод купівлі-продажу об’єктів нерухомості на вторинному ринку або ж із договорів оренди  нерухомості. Саме тому при укладенні навіть здавалося простого правочину у цій сфері участь кваліфікованого юриста є необхідною.

Окрему специфічну сферу складають операції на ринку землі. Вони завжди вимагають часу, грошей та нервів, тому для того, щоб оформити права на земельну ділянку, необхідно мати витримку, знання та досвід. Це все є у спеціалістів команди VigoLex, які на практиці знають, як вирішити конкретні завдання та досягнути поставлених цілей.

Юристи VigoLex – експерти в сфері нерухомості. Якщо необхідно дізнатися більше про квартиру в новобудові, перевірити об’єкт нерухомості на вторинному ринку, узаконити технічний поверх або мансарду, оформити права на зеьечи потрібна юридична консультацію щодо інших питань, пов’язаних із нерухомістю, – звертайтеся до спеціалістів VigoLex, які допоможуть вирішити навіть найскладніші проблеми.

Нерухомість

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]