ENRUUA

Кар’єра

ВігоЛекс — це команда професіоналів, які люблять свою роботу, мають активну життєву позицію і бажання розвиватися. Ми — єдиний організм, що злагоджено працює на користь клієнта.

Ми відкриті до кандидатів з вищою юридичною освітою і добрим досвідом у сфері IT-права та інтелектуальної власності, гемблінгу та нерухомості, а також спеціалістів з  господарського, цивільного права та процесу.

В нас багато іноземних і міжнародних клієнтів, тому глибоке знання англійської мови і навички ведення переговорів з контрагентами та клієнтами з різних країн будуть неабияким плюсом для кандидатів.

Ми шукаємо цілеспрямованих людей, що точно знають, як досягати поставлених цілей, і повністю присвячують себе улюбленій справі у сфері юриспруденції, вміють ефективно і комфортно співпрацювати з колегами, зовнішніми юридичними радниками і внутрішніми клієнтами.

Ми вважаємо, що світ можна змінити на краще за допомогою права, і віримо, що найвищою цінністю є довіра — незмінний орієнтир у становленні відносин із клієнтами, партнерами і нашою командою.

Тож якщо ви розділяєте наші цінності та готові стати частиною команди, яка швидко розвивається, запрошуємо вас на співбесіду.

Зі свого боку ми гарантуємо:

 • Цікаву роботу і нестандартні завдання.
 • 5-денний робочий тиждень з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.
 • Оплачувану відпустку.
 • Оплачувані лікарняні.
 • Можливість навчатися за рахунок компанії.
 • Чудовий офіс і добрі умови роботи.

На даний момент ми шукаємо:

 1. Старшого юриста / юриста з питань ІТ-права та інтелектуальної власності.
 2. Старшого юриста / юриста у сфері азартних ігор та інших сферах високоризикового бізнесу.
 3. Старшого юриста / юриста у сфері нерухомості, податкового, фінансового, господарського, цивільного права та процесу.
  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]